• AVM Evolution A 3.2

Wzmacniacz zintegrowany AVM A 3.2

Kolor
17990.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Najwyższa jakość dźwięku, wzornictwo będące prawdziwą syntezą elegancji i funkcjonalności oraz intuicyjna obsługa są dla AVM standardem podczas tworzenia komponentów hi-fi. Perfekcyjnie wykończona obudowa z aluminium w oczywisty sposób podkreśla brzmieniową jakość wewnętrznych układów elektronicznych.

A3.2 jest niezwykle wszechstronnym wzmacniaczem zintegrowanym i dzieli kluczowe rozwiązania techniczne ze swoimi siostrzanymi modelami A5.2 oraz PA 3.2: pięć wejść liniowych (w tym zbalansowane XLR), wejście na panelu frontowym (alternatywnie może być używane jako złącze słuchawkowe) i trzy sloty na opcjonalne moduły łączące wzmacniacz z dowolnym źródłem. Wzmacniacze mocy można podłączać za pomocą złączy RCA cinch, a aktywny subwoofer do wejścia/wyjścia procesora.

Fantastyczne możliwości urządzenia to w dużej mierze zasługa wysoko wydajnych stopni wyjściowych dostarczających moc 175 W na kanał przy obciążeniu 4 Ω (100 W na kanał przy 8  Ω). Użytkownik może regulować barwę brzmienia (basy i soprany z opcją ominięcia układu regulacji barwy), a także korzystać z filtra parametrycznego loudness. Funkcjonalność A3.2 zwiększają opcjonalne moduły: przedwzmacniacza gramofonowego MM/MC, tunera FM-RDS oraz USB DAC z próbkowaniem w górę do 192 kHz/24 bity (USB, SPDIF koncentryczny i TOS-link).

Model A3.2 jest bardzo łatwy w użytkowaniu i zapewnia wiele funkcji przyjaznych dla użytkownika, umożliwiając skonfigurowanie urządzenia według osobistych preferencji. Wzmacniacz pozwala m.in. nadawać własne nazwy wejściom i określać ich czułość. W ten sposób, wraz z możliwością rozbudowy konstrukcji, A3.2 gwarantuje czystą, wieloletnią radość ze słuchania muzyki. Informacje o statusie pracy wzmacniacza przekazuje duży i jasny wyświetlacz (niebieski) z funkcją przyciemnienia.

Evolution A3.2, tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, jest starannie projektowany i montowany w Malsch w Niemczech. W pobliżu znajdują się także dostawcy obudów i elementów elektronicznych. Ta bliskość pomaga z łatwością utrzymywać najwyższą jakość dostarczanych części i urządzeń hi-fi, w których są one wykorzystywane.

Podczas całego procesu produkcji wykonywane są wielokrotne testy, aby zapewnić absolutną jakość produktów AVM. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu pierwszej kontroli każdy egzemplarz musi przejść test potwierdzający jego niezawodność. Następnie przeprowadzana jest dokładna inspekcja końcowa przed zapakowaniem urządzenia i jego wysyłką. Wszystko to jest gwarancją stworzenia doskonałego produktu

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 175 W
Impedancja głośników (min) 4
Wejścia / wyjścia
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 100 x 325
Waga kg 8
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie