• AVM Evolution A 5.2

Wzmacniacz zintegrowany AVM Evolution A 5.2

Kolor
24490.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Najwyższa jakość dźwięku, wzornictwo będące prawdziwą syntezą elegancji i funkcjonalności oraz intuicyjna obsługa są dla AVM standardem podczas tworzenia komponentów hi-fi. Perfekcyjnie wykończona obudowa z aluminium w oczywisty sposób podkreśla brzmieniową jakość wewnętrznych układów elektronicznych.

A5.2 jest drugim obok A3.2 niesamowicie uniwersalnym wzmacniaczem zintegrowanym i podobnie jak on dzieli wiele rozwiązań technicznych z siostrzanym modelem PA 3.2. Należą do nich m.in. pięć wejść liniowych (w tym zbalansowane XLR), wejście na panelu frontowym (alternatywnie może być używane jako złącze słuchawkowe) i trzy sloty na opcjonalne moduły łączące wzmacniacz z dowolnym źródłem. Wzmacniacze mocy można podłączać za pomocą złączy RCA cinch, a aktywny subwoofer do wejścia/wyjścia procesora. Jednym z elementów wyróżniających A5.2 są dwie pary wyjść głośnikowych.

Fantastyczne możliwości urządzenia to w dużej mierze zasługa wysoko wydajnych stopni wyjściowych dostarczających moc aż 350 W na kanał przy obciążeniu 4 Ω (200 W na kanał przy 8  Ω). To kolejna rzecz, która odróżnia A5.2 od A3.2. Ta potężna moc pozwala z łatwością wysterować dowolne, nawet najbardziej wymagające kolumny głośnikowe dostępne na rynku. Drugim z wyróżników jest podwójne zasilanie mono.

Na niezmienionym, bardzo wysokim poziomie,  pozostaje funkcjonalność urządzenia. Wśród udogodnień, pozwalających dopasować brzmienie do własnych preferencji, należą regulacja barwy brzmienia (basy i soprany z opcją ominięcia układu) oraz filtr parametryczny loudness. O wyjątkowości wzmacniacza decydują również opcjonalne moduły, dzięki którym Evolution A5.2 staje się tak uniwersalną konstrukcją. Są to przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC, tuner FM-RDS i USB DAC z próbkowaniem w górę do 192 kHz/24 bity (USB, SPDIF koncentryczny i TOS-link).

Model A5.2 jest niezwykle przyjazny w użytkowaniu i zapewnia dostęp do wielu użytecznych funkcji. Interfejs wzmacniacza pozwala skonfigurować urządzenie zgodnie z własnymi preferencjami użytkownika. Dzięki temu można m.in. tworzyć własne nazwy dla wejść, a także określać ich czułość. To, w połączeniu z opcjonalnymi modułami, gwarantuje czystą, wieloletnią radość ze słuchania muzyki. Informacje o statusie pracy wzmacniacza przekazuje duży i jasny wyświetlacz (niebieski) z funkcją przyciemnienia.

Evolution A5.2, tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, jest starannie projektowany i montowany w Malsch w Niemczech. W pobliżu znajdują się także dostawcy obudów i elementów elektronicznych. Ta bliskość pomaga z łatwością utrzymywać najwyższą jakość dostarczanych części i urządzeń hi-fi, w których są one wykorzystywane.

Podczas całego procesu produkcji wykonywane są wielokrotne testy, aby zapewnić absolutną jakość produktów AVM. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu pierwszej kontroli każdy egzemplarz musi przejść test potwierdzający jego niezawodność. Następnie przeprowadzana jest dokładna inspekcja końcowa przed zapakowaniem urządzenia i jego wysyłką. Wszystko to jest gwarancją stworzenia doskonałego produktu.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 350 W
Impedancja głośników (min) 4
Wejścia / wyjścia
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 130 x 370
Waga kg 8
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie