• Acoustic Energy AE1 Active

Acoustic Energy kolorystyka
Acoustick Energy Stand
5590.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

AE1 Active to dwudrożny głośnik podstawkowy ze zintegrowanym wzmocnieniem klasy A/B i w pełni aktywnymi sieciami filtrów. Wyposażony w legendarną, czystą, ceramiczną, aluminiową membranę Acoustic Energy firmy Acoustic Energy, AE1 Active ma wszelkie wyrafinowanie i efekt, jakiego można oczekiwać od oryginalnego AE1 umieszczonego w samozasilającym, w pełni aktywnym pakiecie. Głośniki są również wyposażone w opatentowany głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką firmy Acoustic Energy z naszym unikalnym falowodem WDT, który zapewnia lepsze pokrycie i integrację pomieszczenia.

 

Idealny do bezpośredniego połączenia z audiofilskimi przetwornikami cyfrowo-analogowymi/przedwzmacniaczami i streamerami Hi-Res, AE1 Active łączy trzy dekady udoskonalenia AE1 z doświadczeniem Acoustic Energy w sektorze aktywnych monitorów studyjnych. W pełni bi-amp z dwoma 50-watowymi wzmacniaczami klasy A/B na głośnik, konstrukcja oferuje niezrównaną integrację głośników ze wzmacniaczem i wiodącą w swojej klasie dynamikę. Nowy model Active oferuje wszystkie muzyczne wglądy i szczegóły, które sprawiły, że AE1 jest małym głośnikiem audiofilskim wybieranym przez 30 lat.

 

Kluczem do sukcesu projektu AE1 Active jest jego unikalna, czysta, ceramiczna, aluminiowa technologia tłoka. Teraz, w piątej generacji, ten 125-milimetrowy ceramiczny, anodowany na twardo aluminiowy stożek zapewnia wyjątkową sztywność przy niskiej wadze. To neguje węzły ugięcia i zerwania stożka przy częstotliwościach typowych dla konstrukcji stożków papierowych i plastikowych. Głośnik wysokotonowy to całkowicie nowy, metalowy, 27-milimetrowy, zaprojektowany przez technologię Acoustic Energy głośnik, zaprojektowany do pracy w harmonii z naszym falowodem w technologii Wide Dispersion (WDT). Rezultatem jest idealna integracja z przetwornikiem średnio-niskotonowym, z niezwykle szerokim i przestrzennym obrazowaniem.

 

Elektronicznie, AE1 Active jest dumnie w pełni analogową konstrukcją skoncentrowaną na wydajności bez kompromisów. Obejmuje to przewodowe wejścia analogowe, zarówno zbalansowane XLR, jak i standardowe RCA, najwyższej jakości liniowe zasilacze i dwa dopasowane parami, wysokowydajne 50-watowe wzmacniacze klasy A/B na głośnik. Podczas gdy zespół projektowy eksperymentował z wejściami bezprzewodowymi, zasilaczami impulsowymi, wzmocnieniem klasy D i procesorem DSP, żaden z nich nie zapewnił jakości dźwięku godnej głośnika noszącego legendarną plakietkę AE1.

Głośnik niskotonowy 125 mm włókno węglowe

Głośnik wysokotonowy 25 mm aluminiowa membrana

Zakres częstotliwości 42 Hz – 28 kHz (+/-6dB)

Rekomendowana moc 100 W

Częstotliwość podziału 3.5kHz 4th Order Linkwitz-Riley

Wzmacniacz klasa A/B

Konstrukcja 2 – drożna, aktywna

Wymiary W×S×G 300 x 185 x 250 mm  

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie