• Focal CHORA SURROUND

Kolumna efektowa Focal Chora Surround

3798.00
para Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Chora Surround to kompaktowy głośnik, który dodaje boczne i tylne kanały do zestawu kina domowego, zapewniając jeszcze bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe. Dźwięk dochodzi ze wszystkich stron, podkreślając realizm scen i podnosząc doznania kinowe. Wyprodukowane we Francji w warsztatach Focal, Chora Surround wykorzystują tą samą technologię Slatefiber, co w pozostałych kolumnach serii Chora, zapewniając wysokiej jakości spójność brzmieniową z innymi głośnikami z linii. Rzeczywiście, opracowany i zaprojektowany tak, aby uzupełniał system audio, ten produkt doskonale łączy się z głośnikiem Chora 826-D Dolby Atmos i głośnikiem Chora Center. Aby zwiększyć głębię dźwięku, inżynierowie Focal opracowali także subwoofer Sub 600P.

Głośnik mocuje się szybko i łatwo do ściany dzięki dołączonemu uchwytowi ściennemu. A dzięki czarnemu wykończeniu MDF, kratce magnetycznej i eleganckiemu designowi będzie to płynny, ale oszałamiający dodatek, który idealnie dopasuje się do Twojego pokoju odsłuchowego.

Precyzyjny dźwięk
Oprócz głośnika wysokotonowego TNF Aluminium / Magnesium z jego jedwabistą górą, głośniki niskotonowe z membraną Slatefiber
zapewniają mocny bas, a średnie tony są bardzo precyzyjne. Nie brakuje tu harmonii, a Time Alignment (wyrównanie czasowe ) wszystkich przetworników zapewnia obraz dźwiękowy skoncentrowany na słuchaczu.

Lider pośród konkurencji
Linia głośników Chora przekroczy Twoje oczekiwania. Dzięki skrupulatnemu projektowi, wysokiej wydajności i trzem nowoczesnym
wykończeniom do wyboru, jest niezaprzeczalnym liderem w swojej kategorii cenowej.

Przetworniki
Głośnik niskotonowy i głośnik średniotonowy / basowy, oba wyposażone w stożek Slatefiber, działają w idealnej harmonii, zapewniając zmysłowe odtwarzanie dźwięku i doskonałe brzmienie basów w nowej linii głośników od Focal. Dźwięk linii Chora odnajduje pełny wymiar w Twoim pokoju odsłuchowym, z dynamiczną średnicą i niezwykłą mocą. Przedni port umieszczony jest pod głośnikiem, aby zmniejszyć zniekształcenia, a dzięki pochyleniu stojaka głośnika funkcja Time Alignment zapewnia scenę dźwiękową skoncentrowaną na słuchaczu.

- 2-drożny głośnik zamknięty
- Przetworniki
  6 1/2" (16.5cm) Slatefiber Midbass
  1" (25mm)
- Czułość 89dB
- Pasmo przenoszenia 80 Hz - 28 kHz
- Dolna częstotliwość graniczna 67 Hz
- Nominalna impedancja 8Ω
- Minimalna impedancja 4,5Ω
- Rekomendowana moc wzmacniacza 25/100W
- Podział zwrotnicy 3000 Hz
- Wymiary (HxWxD) 56x18x47cm
- Waga 7,1 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie