• Rel HT1205

4190.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Seria HT została zaprojektowana specjalnie, aby sprostać wyzwaniu, jakim jest stworzenie niedrogich, wyjątkowo dynamicznych subwooferów zasilanych czystym kinem domowym. HT/1205 to idealne połączenie lekkiego, nowoczesnego 12-calowego przetwornika CarbonGlas™ (300 mm) połączonego z potężnym wzmacniaczem klasy D o mocy 500 W, który działa chłodno, zapewniając niezwykłą dynamikę. Wewnętrznie opracowaliśmy specjalnie przystosowane filtry wejściowe kina domowego, które w latach 20-tych wytwarzają wyjątkowo płaski bas.

 

 

Postanowiliśmy zbudować najgłośniejszą, stosunkowo kompaktową jednostkę 12-calową dostępną do użytku w czystym kinie domowym, w naprawdę atrakcyjnej cenie. Będziesz oceniał, jak dobrze osiągnęliśmy ten cel, ale krytycy już ustawiają się w kolejce do recenzji. Wierzymy, że HT/1205 ma stać się nowoczesnym klasykiem z smukłą obudową wykończoną w atrakcyjnym, ale celowym, ziarnistym, czarnym aluminium i zwieńczonym pięknie wypolerowanym blatem o grubości 12 mm, który służy do tłumienia wibracji na krytycznej górnej powierzchni szafka.

 

 

Dla właścicieli REL, którzy już cieszą się naszymi subwooferami Reference, Serie S i T/i przeznaczonymi zarówno do użytku 2-kanałowego, jak i kinowego, HT/1205 został zaprojektowany w celu uzupełnienia wyjścia .1/LFE ich systemu, aby zapewnić wyjątkowo wysoką moc wyjściową dla dudniącego w klatce piersiowej kina domowego efekty specjalne.

• Głośnik 12”, 500W RMS,

• wzmacniacz klasy D,

• obudowa z systemem

membrany biernej 12”,

• Sz. x wys. x gł.:

376 x 405 x 399 mm,

• Waga netto: 17,2 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie