• The Chord Company ChordMusic DIN na DIN

długość
18990.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Kable ChordMusic DIN przeznaczone są dla właścicieli produktów Naim Audio (i systemów z łączami DIN). Podobnie jak w przypadku kabli RCA, wraz z tymi interkonektami znika wszystko z wyjątkiem muzyki. To naprawdę niezwykłe doświadczenie. Otrzymujemy z nimi mnóstwo detali, niuansów i słyszymy najdelikatniejsze akcenty muzyczne – wszystko to prezentowane jest w przejrzysty i naturalny sposób.

Wystarczy kilka sekund odsłuchu, aby prawdziwy miłośnik muzyki stwierdził, że nigdy nie słyszał tego w lepszy sposób. A do tego ten ogromny muzyczny krajobraz, do którego możesz wejść i go odkryć. Wysoki stopień przejrzystości pozwoli Ci ujrzeć wszystko aż po horyzont. Na tym się nie kończy – albumy, o których myślałeś, że nie brzmią zbyt dobrze, nagle pokazują swoje lepsze oblicze. ChordMusic sprawia, że ​​odkrywanie różnych gatunków muzycznych staje się przyjemnością. Jest tyle do odkrycia i usłyszenia.

ChordMusic korzysta z unikalnego materiału izolacyjnego, który nazywamy Taylon – zaprojektowany on został jako następca powszechnie stosowanego PTFE. Taylon jest stabilny fazowo, a ta stabilność w połączeniu z naszą unikalną geometrią Super ARAY oznacza, że ​​możemy przenieść jakość dźwięku na zupełnie nowy poziom.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie