• Zasilacz XPS DR

22999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

XPS to prosty i skuteczny sposób na poprawę jakości odtwarzanej muzyki przez cyfrowe źródła dźwięku Naim. To jedno z najbardziej elastycznych urządzeń tej firmy, które może być użyte do rozbudowy odtwarzacza CDX2, jak również przetwornika cyfrowo-analogowego DAC. Można go też wykorzystać z odtwarzaczami sieciowymi NDS, NDX i ND5 XS oraz odtwarzaczem/serwerem HDX. Jego duży transformator toroidalny posiada sześć niskoszumnych oddzielnie regulowanych wyjść i korzysta z nowego stabilizatora napięcia Naim DR.

Wyposażenie

  • Sześć oddzielnie regulowanych, niskoszumnych wyjść i dodatkowo sześć stabilizatorów napięcia
  • Nowy układ stabilizatorów napięcia Discrete Regulator, zapewniający najlepsze w historii standardów Naim stabilne i niskoszumne zasilanie
  • Piaskowane, anodowane na czarno chassis + nóżki antywibracyjne
Technika i wykonanie

Naim XPS jest zaawansowanym zasilaczem z sześcioma oddzielnie regulowanymi, niskoszumnymi wyjściami, z transformatorem toroidalnym i sześcioma, niezależnymi stabilizatorami napięcia. Są one rozgałęzione i ponownie regulowane, niektóre podwójnie, w odtwarzaczu CD.

Antywibracyjne nóżki ograniczające rezonanse uzupełniają nową, elegancką, odlewaną i wytłaczaną obudowę antymagnetyczną, chroniącą wrażliwe elementy wewnętrzne przed drganiami.

XPS został unowocześniony w 2012 roku w wyniku dwuletniego projektu mającego na celu opracowanie nowego układu stabilizatora napięcia Discrete Regulator (DR) dla zasilaczy Naim. Nowy DR Naim oferuje obecnie oprócz poprawy wszystkich parametrów, mechaniczne odseparowanie poszczególnych podzespołów. Udoskonalenia te, opracowane podczas intensywnych testów odsłuchowych, znacznie podniosły jakość dźwięku i sprawiły, że muzyka stała się jeszcze bardziej komunikatywna i przyjemna.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie