• AVM Ovation CS 6.3/8.3

Zarówno CS 8.3 jak i CS 6.3 łączą nagradzane technologie linii AVM OVATION w wysokiej jakości audiofilskie arcydzieło All-in-One.

Kolor
Model
58990.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

CS 8.3 i CS 6.3 oferują pełny wybór również pod względem łączności: obsługiwane są wszystkie formaty przesyłania strumieniowego. W urządzeniu znajduje się mechanizm CD oparty na ekskluzywnym napędzie TEAC stworzony specjalnie dla AVM. Ponadto dostępny jest duży wybór połączeń analogowych i cyfrowych.

Zarówno CS 6.3, jak i CS 8.3 są bliskimi krewnymi i różnią się jedynie niezwykłymi wzmacniaczami mocy - w CS 6.3 skupiamy się na prestiżowej technologii półprzewodnikowej we wszystkich stopniach wzmacniacza, natomiast specjalnie stworzone lampy (Tube Line Stage) w OVATION CS 8.3 tworzą unikalną ciepły, naturalną i przejrzysty dźwięk.

Niezwykle potężne wzmacniacze dostarczają do 500 W na kanał  a co za tym idzie - wszystkie głośniki na rynku mogą być sterowane z łatwością.

W CS 8.3 i CS 6.3 została wprowadzona zasada budowy modułowej - DAC został zaprojektowany jako moduł wymienny imoże przetwarzać sygnały cyfrowe do 384kHz/32bit, a także formaty DSD, które są przekształcane na analogowe sygnały muzyczne i są wiernym odwzorowaniem oryginału.

W przypadku, gdy przyszłe formaty o wyższych rozdzielczościach będą wymagały nowych przetworników cyfrowo-analogowych, CS 8.3 i CS 6.3 są na to przygotowane, ponieważ moduł DAC będzie można aktualizować.

Podobnie jak wszystkie inne modele OVATION, CS 8.3 i CS 6.3 oferują szerokie spektrum możliwości łączności i sterowania. W ten sposób obsługiwane są nie tylko popularne formaty strumieniowego przesyłania muzyki. Dostępne są wejścia cyfrowe, w tym asynchroniczne wejście USB oraz wejścia i wyjścia SPDIF.

Obsługiwane są również NAS (Network Attached Storage)lub zewnętrzne dyski twarde i przenośne urządzenia USB. Oprogramowanie zintegrowanego silnika AVM X-STREAM Engine® można łatwo aktualizować online. W ten sposób przyszłe formaty i dodatkowe funkcje mogą zostać łatwo zaktualizowane.

Szczególną uwagę zwrócono na autentyczne odtwarzanie CD, także akustycznie zamknięty napęd CD (SLOT-in PureCD Laufwerk) został zawieszony sprężyście, co chroni go w wydajny sposób przed zakłócającymi wibracjami.

Urządzenia stoją na straży tradycji AVM i fascynują swoim oszczędnym wzornictwem. Perfekcyjnie przygotowana obudowa ze szczotkowanego aluminium nie ma widocznych śrubowych połączeń, a całość czerpie garściami z zaawansowanych technologii. Ta masywna aluminiowa wielokomorowa konstrukcja chroni pojedyncze części kompleksowej elektroniki przed niechcianymi wpływami otoczenia, mogącymi mieć negatywny wpływ na brzmienie. Tu w każdym detalu leży precyzja. Chromowane pokrętła wytoczone są w całości z jednego kawałka aluminium i montowane na łożysku. Przez szkło na górnej pokrywie CS 8.3 można obserwować żarzące się lampy podczas ich pracy.

W wersji standardowej CS 8.3 i CS 6.3 są dostępne w kolorach: czarnym lub srebrnym w wersji polerowanego anodowanego aluminium. Opcjonalnie dostępny jest również w chromie (za dopłatą)  oraz przeźroczysty (za dopłatą tylko CS 8.3). Na życzenie można również dostosować chromowane pokrętła głośności i wejścia.

Jak wszystkie inne modele, linia Ovation AVM jest składana ręcznie w Malsch w Niemczech, a większe części, np. obudowy robione są w pobliżu. Regularne kontrole jakości podczas wszystkich kroków składania oraz wielodniowy czas odsłuchu każdego pojedynczego urządzenia gwarantuje długowieczność bezproblemowej pracy.

Napęd CD 

TEAC Pure CD Drive 

Tube Line Stage (CS 8.3) 

Ovation 803T

Wejścia analogowe

1x RCA, 1 x XLR

Wyjścia analogowe 

1 x Line/Fix Out RCA, 1 x Pre/Var Out XLR, 1 x Pre/Var Out RCA

Wejścia cyfrowe 

1 x S/PDIF Coax, 2 x S/PDIF Optyczne, 1 x USB A (Stick/HDD), 1 x USB B

Wyjścia cyfrowe 

1 x koncentryczny S/PDIF, 1 x optyczny S/PDIF

Bluetooth

Hi-Fi Bluetooth (standard 4.2)

DSD

DSD128 (5,6 MHz) przez USB B

Streaming

AirPlay 2*, Roon Ready, Spotify Connect*, HIGHRESAUDIO / QOBUZ / TIDAL (jakość HiRes), UPnP

Multiroom

Tryb Multiroom i Party Sync ze wszystkimi modelami AVM kompatybilnymi z aplikacją RC X

Radio

Webradio za pośrednictwem bazy danych internetowych stacji radiowych Airable (aktualizacje automatyczne)

Sieć

Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac) 2,4/5GHz

Kontrola tonów 

Balans, bas, tony wysokie, regulowana głośność

Moc wyjściowa 

2x500W [4Ω]

Wyjście słuchawkowe 

Klasa A 6,35 mm

Wyjścia wyzwalające 

2 x 3,5 mm

Wyjścia głośnikowe 

1 para

Dołączony pilot zdalnego sterowania

Aplikacja RC X na iOS i Androida

Opcjonalne piloty 

Pilot zdalnego sterowania RC 9 RF/IR z kolorowym wyświetlaczem (programowalny)

Wykończenie

Aluminium Silver, Aluminium Black, Crystal (CS 8.3), CELLINI Chrome

wymiary

355 x 430 x 130 mm (dł. x szer. x wys.)

waga

13 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question