• Categories
  • Search
  • Głośniki podłogowe

Witamy w 110Hz – sklepie dla prawdziwych audiofilów. Poniższa kategoria produktów obejmuje, głośniki podłogowe. Dostarczamy sprzęt wyłącznie od najlepszych producentów. Zalicza się do nich m.in. takie marki, jak AmphionAudiovector, DavoneKharmaRevival AudioSpendor czy Monitor Audio. Są to mistrzowie w swoim fachu, którzy potrafią doskonale połączyć perfekcyjne wykonanie z niezrównaną jakością dźwięku. Poznaj wszystkie modele kolumn głośnikowych!

Dopasuj do potrzeb głośniki podłogowe!

Pośród oferowanych w naszym sklepie głośników podłogowych, znajdują się modele, których brzmienie sprosta oczekiwaniom każdego. Od pierwszego taktu do ostatniej nuty, są to urządzenia, które potrafią przekształcić każde pomieszczenie w prywatną salę koncertową. Usłysz pełne spektrum emocji i daj się porwać symfonii dźwięków. 

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie audio, czy bardzo wymagającym audiofilem, nasz zespół pasjonatów jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne nagłośnienie dopasowane do Twoich potrzeb. Cenimy jakość i dbamy o najmniejsze detale. Dlatego dokładnie testujemy każdy produkt przed wprowadzeniem go do oferty. Starannie wyselekcjonowane kolumny głośnikowe z naszego sklepu to unikalna kombinacja walorów użytkowych i stylowego wzornictwa.

Wyjątkowy design i piękne brzmienie głośników

Uważamy, że sprzęt audio powinien zarówno dobrze brzmieć, jak i świetnie wyglądać. Dlatego staramy się oferowac nagłośnienie, które jest równie atrakcyjne wizualnie co brzmieniowo. Zapoznaj się ze wszystkimi głośnikami podłogowymi i skontaktuj się z nami, aby otrzymać wsparcie w ich wyborze.