Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Manufacturer - Meze Audio Number of products : 10

Najwyższej jakości czysty dźwięk, dochodzący do naszych kanałów słuchowych możliwy jest do uzyskania dzięki wysokiej jakości sprzętom muzycznym, wykonanym przy użyciu nowoczesnych materiałów. Wśród marek, zasługujących na uznanie wymagających użytkowników znajdują się produkty MEZE, rumuńskiego producenta słuchawek. Marka MEZE zachwyca kompleksową ofertą. 

SŁUCHAWKI MEZE - JAKOŚĆ I MINIMALISTYCZNY DESIGN

Marka MEZE powstała w rumuńskiej Bala Mare w 2011 roku, a efektem jej nieustannego rozwoju był bestsellerowy model słuchawek: 99 Classic, powstały i wypuszczony do dystrybucji w 2015 roku. Marka MEZE, która zdążyła zyskać uznanie miłośników odsłuchu dźwięku na najwyższym poziomie stała się producentem zróżnicowanych modeli słuchawek i akcesoriów, potrzebnych do ich użycia.

W toku dalszego rozwoju firmy powstało wiele modeli słuchawek wokółusznych oraz dokanałowych, cechujących się doskonałą jakością wykonania oraz starannym doborem parametrów zastosowanych materiałów. Dbałość o szczegóły, takie jak miękkie gąbki, obszyte skórą, wygodny system samoregulacji, czy też elastyczne taśmy pozwala zakwalifikować produkty firmy MEZE wśród asortymentu, dedykowanego wymagającym klientom. 

MARKA MEZE - SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów rumuńskiej marki MEZE, gwarantujący odpowiednie wrażenia z brzmienia zarówno złożonych, zróżnicowanych pod kątem emisji dźwięku utworów, jak i tych, w których ważne jest odpowiedni przekaz basowy. Słuchawki MEZE, które znajdziesz w naszym sklepie to przegląd najnowszych propozycji producenta oraz dostępne modele kultowe, jak np. 99 Classic oraz ich nowsza wersja 99 Neo.

 

Estetyczne, nowocześnie, a zarazem stylowo prezentujące się słuchawki MEZE, wykonane z tworzywa ABS to produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne, jednak w celu zachowania ich optymalnej jakości należy przechowywać je w dołączonym etui oraz unikać kontaktu z wilgocią i zanieczyszczeniami. Poznaj wyjątkową jakość produktów marki MEZE, wybierając słuchawki dla siebie lub swoich bliskich. Produkty firmy MEZE są kompatybilne z innymi urządzeniami, w tym sprzętami bezprzewodowymi  wykazują się niezawodnością w codziennym, nawet intensywnym użytkowaniu. 

Categories
Filter