Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

O nas

110 Hz to nie zwykły sklep ze sprzętem audio. To miejsce, gdzie dobry dźwięk łączy się ze sztuką, komfortem i designem. To miejsce, w którym możesz wygodnie posłuchać Twojej ulubionej muzyki w towarzystwie nietuzinkowego wystroju wnętrz. Nasz zespół tworzą muzycy, inżynierowie i architekci, ale przede wszystkim pasjonaci audio. To zamiłowanie w sztuce jak najwiernieszego odtwarzania muzyki, które towarzyszy nam od najwcześniejszych lat młodości, jest powodem, dla którego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem.  Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty emitujące dźwięk najwyższej klasy. Każdy element toru, od odtwarzaczy, porzez przewody, wzmacniacze, po kolumny, jest dobierany na podstawie wielogodzinnych odsłuchów. U nas nie znajdziesz przypadkowych produktów. Jesteśmy fanami wielu marek audio, ale też wiemy, że wśród nawet tych najlepszych trafiają się lepsze i gorsze urzadzenia. U nas znajdziesz rzetelne informacje, bez zbędnego "szumu marketingowego", na temat (prawie) każdego produktu. Z resztą.. sam możesz to sprawdzić, umawiając się na odsłuch.

m4-192.jpg  m4-097(1).jpg  m4-160.jpg  m4-146.jpg

Doskonale zdajemy sobie sprawę z częstego faktu, że dobrze grający sprzęt, nie koniecznie dobrze wygląda i nie koniecznie jest akceptowany w przestrzeni domowej przez mieszkańców. W naszym showroomie znajdziesz ekspertów, którzy postarają się pogodzić te dwa światy. To jest mozliwe - dobrze gra i dobrze wygląda.
Lecz wysokiej klasy urządzenia audio to często tylko połowa sukcesu. Zdarza się, że zapłacisz wysoką cenę za wymarzony komponet audio, a dźwięk w Twoim pomieszczeniu nie będzie satysfakjonujący. W tym przypadku też znajdziesz u nas rozwiązanie. Produkujemy i jesteśmy dystrybutorem wielu rozwiązań akustycznych, ale to nie wszystko. W naszym zespole mamy specjalistów, którzy doradzą, jak zaadaptować pomieszczenie w sposób najmniej inwazyjny - być może wcale nie potrzebujesz od razu paneli akustycznych i inynych kosztownych oraz nieakceptowalnych przez współdomowników rozwiązań. Być może wytarczy lekka poprawka w ustawieniu mebli, uzupełnienie pomieszczenia w postaci kwiatka, czy książek. Nasz zespół architektów i akustyków na pewno znjadzie rozwiązanie.
W showroomie 110 Hz znajdziesz wiele polskich i światowych marek audio, które możesz osobiście przetestować w naszym pomieszczeniu odsłuchowym. Jest to pokój o wielkości 36 m kw. częściowo zadaptowany akustycznie o średnim czasie pogłosu. Zapraszamy w towarzystwie żon, partnerk, partnerów, dzieci, przyjaciół. Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, nawet jeśli nie pasjonatem dobrego dźwięku.