Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Ramiona do gramofonów Number of products : 3

Wśród akcesoriów dostępnych w naszym sklepie znajduje się ramię gramofonu. W procesie odtwarzania muzyki jest to bardzo ważny element, który znacząco wpływa na jakość dźwięku. Dla wielbicieli tego typu sprzętu bardzo ważna jest jego budowa i materiał, z którego jest wykonany. Kluczowa cecha to zdolność precyzyjnego śledzenia rowków na płycie, co bezpośrednio przekłada się na brzmienie. Wysokiej jakości komponent cechuje się zrównoważoną konstrukcją, minimalnymi wibracjami i niskim poziomem rezonansów. 

Categories
Filter

Ramiona marki Roksan

Dla entuzjastów dźwięku wybór odpowiedniego komponentu jest kwestią kluczową i umozliwia dostosowanie brzmienia do indywidualnych preferencji. W naszej ofercie znajdują się trzy modele ramion do gramofonu marki Roksan:

  • SARA,
  • PUG
  • NIMA.

Do ich produkcji wykorzystano włókno węglowe, anodowane aluminium oraz mosiądz. Wszystko to po to, by część była lekka i osiągnęła optymalną sztywność. Dodatkowo nowoczesne technologie, takie jak systemy antyrezonansowe czy zaawansowane łożyska, przyczyniają się do redukcji zakłóceń i poprawy precyzji odtwarzania. 

Wybierz to, co najlepsze dla Twojego gramofonu

Roksan od dziesięcioleci specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętu audio. Od samego początku producent zdobył zaufanie wielbicieli najwyższej jakości brzmienia. Jednymi z flagowych produktów marki są gramofony, a także ramiona do nich. 

Firma stale podąża za nowoczesnymi trendami i innowacjami. Tym samym zapewnia klientom najlepsze doświadczenia dźwiękowe. To podejście sprawia, że ma swoich wiernych fanów i utrzymuje w audiofilskim świecie stałą pozycję w czołówce najlepszych producentów sprzętu do odtwarzania muzyki.