• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - FiiO Audio

Jeżeli poszukujesz wysokiej klasy wzmacniacza dźwięku bądź cyfrowego przetwornika analogowo-cyfrowego, który przy kilkustopniowej, drobiazgowej regulacji ustawień próbkowania tła akustycznego zniweluje do 0 szumy w odtwarzanej muzyce oraz usunie z niej występujące zakłócenia pochodzące z sieci elektrycznej, to trafiłeś we właściwe miejsce. 

FiiO od wielu lat dostarcza ponadczasowych rozwiązań w dużej mierze zaczerpniętych z pola doświadczeń inżynierii wojskowej. Firma jest znana nie tylko w Polsce, Europie, ale jednocześnie wyraźnie zaznacza swoją mocną --- 80-procentową pozycję na rynku Stanów Zjednoczonych. Produkowany od 2007 roku sprzęt jest atestowany i w pełni dopuszczony do użytku w krajach, w których producent ma swoje kanały dystrybucji. Mowa oczywiście o przestrzeganiu rygorystycznych norm odnoszących się bezpośrednio do wymogów technicznych  wykonania w standardach ISO9001, RoHS.
Firma FiiO została założona w 2007 roku i ma doświadczenie w badaniu i opracowywaniu niezliczonych przenośnych produktów muzycznych różnych typów oraz w sprzedaży produktów marki FiiO za pośrednictwem agentów sprzedaży na całym świecie. Nazwa marki FiiO składa się z Fi (fidelity z HiFi) oraz iO (numer 1 i 0) , reprezentujący prawdziwe uczucie i wygodne życie, które ożywia technologia cyfrowa.
Tymczasem chińskie „飞傲” to transliteracja FiiO, wskazująca na pozytywnego i innowacyjnego ducha kwitnącego jak wiosna. FiiO koncentruje się na jakości produktów, ściśle przestrzega norm ISO9001 w zakresie zarządzania jakością i ciężko pracuje, aby osiągnąć najniższy wskaźnik zwrotów produktów związanych z naprawami.