• AVM30 A 30.3

Wzmacniacz zintegrowany AVM A 30.3

Kolor
16090.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Wzmacniacz zintegrowany A 30.3 firmy AVM to konstrukcja dual mono, która została wyposażona w nowoczesne funkcje i rozwiązania techniczne, w tym wejścia cyfrowe i moduł Bluetooth, który pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych. Urządzenie cechuje się solidnym wykonaniem pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku. Z jego wykorzystaniem możesz napędzić praktycznie dowolny zestaw kolumn dostępny na rynku – moc urządzenia to 150 W na kanał.

W nawiązaniu do klasyki

AVM A 30.3 nawiązuje do modelu A2 tego producenta, który wprowadzono na rynek jeszcze w latach 90. XX w. Został jednak skonstruowany od podstaw przy pomocy nowoczesnego oprogramowania, które wykorzystuje m.in. sztuczną inteligencję. W urządzeniu zastosowano również elementy z linii produktowych AVM takich jak Ovation i Evolution. Podobnie jak wcześniejszy model A30, również i nowa generacja urządzenia powstała w całości w centrum projektowym AVM w Malsch. Wielokrotne przeprowadzane kontrole jakości na poszczególnych etapach produkcji, a także kilkudniowy okres wygrzewania urządzenia zapewniają maksymalną niezawodność wzmacniacza na lata.

Głębokie, pełne brzmienie

Model A 30.3, jako konstrukcja dual mono, przetwarza dwa idealnie odseparowane kanały audio, gwarantując możliwie najlepszą do uzyskania reprodukcję dźwięku. Ten wysokoprądowy wzmacniacz zapewnia głębokie, a jednocześnie szczegółowe, pełne brzmienie, praktycznie przy każdym poziomie głośności. Został zbudowany w oparciu o tranzystory MOSFET, które pracują w klasie A/AB.

Komfort użytkowania i wyjątkowy styl

Model A 30.3 jest wygodny i intuicyjny w obsłudze. Możesz regulować czułość wejściową czy barwę dźwięku. Możliwa jest ponadto łatwa integracja wzmacniacza z systemem kina domowego. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania RC 3, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

Na uwagę zasługuje ponadto charakterystyczny design modelu A 30.3 z obudową z malowanej blachy stalowej i eleganckim frontowym panelem ze szczotkowanego aluminium, charakterystycznym dla wszystkich modeli z serii 30.3 firmy AVM.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 150 W
Wejścia / wyjścia
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 113 x 302
Inne AVM MOS-FET high current technology; Bluetooth 4.2; OLED display; metalowy pilot RC3;
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie