• AVM30 MA 30.3

Wzmacniacz mocy AVM MA 30.3

Kolor
19590.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Monobloki MA 30.3 – podobnie jak wszystkie komponenty z serii AVM30.3 – bazują na legendarnym poprzedniku, modelu M3. Dawne wzmacniacze mocy M3 pracujące w klasie A/AB nadal są uznawane za jedne z najlepszych brzmieniowo konstrukcji. Wszystko rozpoczęło się w połowie lat 80. od prac rozwojowych, których efektem było opracowanie M1 i założenie w 1986 r. firmy AVM. Na początku lat 90. XX w. model M3 zastąpił M1 i był budowany w różnych stadiach ewolucji aż do 2011 r. Do dziś te świetne brzmieniowo wzmacniacze mocy są najpopularniejszymi monoblokami AVM, a najnowszy MA 30.3 to kolejna – już 14. – generacja tych słynnych wzmacniaczy mocy AVM.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Nowy MA 30.3 stanowi połączenie tradycji z nowoczesnością. Kluczowe elementy, takie jak struktura stopni wyjściowych MOS-FET wokół potężnego transformatora głównego, zostały zachowane. Projektanci dodali jednak nowoczesne funkcje, jak np. inteligentne zdalne włączanie. W MA 30.3 znalazły się także daleko idące innowacje w tworzeniu układów z wielokrotnie nagradzanych, dużych wzmacniaczy mocy AVM z serii Ovation. Było to możliwe dzięki sięgnięciu po zaawansowane komponenty, które znalazły się również we flagowych wzmacniaczach mocy AVM: SA i MA 8.3. Tym samym udało się stworzyć ultranowoczesne monobloki, które oferują najwyższą jakość dźwięku w przystępnej w swojej klasie cenie.

Zautomatyzowane funkcje

Funkcje MA 30.3 są w pełni zautomatyzowane (obwód ochrony itp.). Dodatkowo istnieją szerokie możliwości ustawień, za pośrednictwem których można wybrać tryb włączenia (automatyczny, wyzwalacz, włączenie na stałe). Funkcja AIR (AVM Intelligent Remote) sprawia, że stopnie wyjściowe obecnych przedwzmacniaczy AVM (np. PA 30.3, PA 8.3) mogą był włączane i wyłączane bez konieczności sięgania po oddzielny kabel wyzwalający. Sygnał sterujący jest po prostu przesyłany poprzez przewód RCA lub XLR.

Eleganckie wzornictwo

Doskonale wykonana obudowa z lakierowanej blachy stalowej gwarantuje efektywną osłonę dla ogromnych transformatorów głównych i wrażliwej elektroniki ukrytej we wnętrzu MA 30.3. Stylistyka frontu wykonanego ze szczotkowanego aluminium jest nawiązaniem do urządzeń z serii Evolution oraz monobloków AVM M3. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne obudowy: czarna i biała.

Jakość „Made in Germany”

AVM wszystkie swoje modele opracowuje w centrum badawczo-rozwojowym w Malsch i nie inaczej sprawa się ma z modelem MA 30.3. Dzięki temu do konstrukcji z serii AVM 30.3 można było wkomponować najnowsze układy z wielokrotnie nagradzanych urządzeń z serii Ovation i Evolution. Kontrole jakości przeprowadzone na wszystkich etapach produkt wraz z kilkudniowym okresem wygrzewania każdego urządzenia gwarantują maksymalną niezawodność wzmacniaczy mocy MA 30.3 na wiele lat użytkowania.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 300 W
Ilość kanałów 1
Zasilanie
Pobór mocy (standby) < 1 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 133 x 230 x 351
Inne A / AB Class; transformator toroidalny; Bi-wiring;
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question