• Amphion Helium410

Cena za jedną sztukę.

Amphion kolorystyka
2495.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Głośniki na biurko Helium410 to propozycja dla osób szukających kompaktowych, łatwych do ustawienia głośników do swojego domu. Zaawansowana rozwiązania akustyczne pozwalają im łatwo dostosować się do stale zmieniających się wymagań współczesnego, gorączkowego stylu życia. Głośniki Helium410 pasują do każdego środowiska domowego – zarówno pod względem brzmieniowym, jak i estetycznym. Dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu można je połączyć z dowolnym wystrojem i używać w różnorodnych zastosowaniach audio.

Kolumny Helium410 spiszą się równie dobrze w „bliskim odsłuchu”, gdy umieścisz je na biurku by słuchać muzyki, jak i towarzysząc dużemu ekranowi w salonie, gdy będziesz oglądać film albo program telewizyjny. Zachwycą Cię w czasie intymnego odsłuchu przy biurku sparowane z komputerem, ale także gdy wypełnią cały pokój dźwiękiem w czasie oglądania filmu. Nawet pracując w zwykłym, dwu-kanałowym systemie audio Helium410 imponują niezwykle przestrzenną, trójwymiarową prezentacją i prawidłową lokalizacją źródeł pozornych.

 

 

Helium410 zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Finlandii, gdzie zadbaliśmy o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół i perfekcyjne wykonanie. Te kolumny do zastosowań domowych korzystają z rozwiązania o nazwie Uniformly Directive Diffusion (U|D|D), która zapewnia doskonałą dyspersję dźwięku. Przekłada się to na nadzwyczajną czystość brzmienia nawet w sytuacjach, gdy kolumny są umieszczone blisko dużych powierzchni takich jak: blat biurka, czy stolika AV, regałów, okien, czy też ścian.

Naturalnie czysty dźwięk dostarczany przez Helium410 pozostaje zbalansowany i krystalicznie czysty nawet przy najniższych poziomach głośności. Dzięki temu są one idealnymi partnerami do wieczornego oglądania filmów, bądź odtwarzania muzyki, zachowując odpowiedni poziom ekspresji niezbędny w każdej filmowej ścieżce dźwiękowej, czy muzyce. Mimo że Helium410 to niewielkie kolumny potrafią zagrać pełnym dźwiękiem nawet bez wsparcia subwoofera. Ich czysta, naturalna prezentacja średnicy sprawiają, że słuchanie muzyki, nawet odtwarzanej z serwisu streamingowego, takiego jak Spotify, jest z nimi przyjemnością.

KONSTRUKCJA

2 - drożna

 

GŁOŚNIKI

1 x kopułka tytanowa, 1 x 4,5" średnio-niskotonowy

 

EFEKTYWNOŚĆ

86 dB

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU

1600 Hz

 

PASMO PRZNENOSZENIA

52 – 25 000 Hz (-6dB)

 

ZALECANA MOC WZMACNIACZA

20-80W

 

WYMIARY

13,2 x 25,9 x 22 cm

 

MASA

4 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question