Audia Flight FLS1

Audia Flight FLS1 - stereofoniczny, w pełni zbalansowany przedwzmacniacz ze wzmacniaczem słuchawkowym.

Dostępność: Na zamówienie
35 050,00 zł
Kolor:
szt.
Zamówienie telefoniczne: +48 696 733 643 Zostaw telefon
Oblicz ratę
Czas realizacji zamówienia do: 14 dni
Cena przesyłki:
0,00 zł
  • Kurier 0,00 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Kurier pobranie 25,00 zł

FLS1 to bezkonkurencyjny przedwzmacniacz w swojej kategorii, w którym szybkość, możliwości prowadzenia i możliwości sterowania są elementami bliskimi perfekcji. Również prawdziwy wzmacniacz słuchawkowy wykorzystujący technologię Audia Flight zapewni Twoim słuchawkom doskonałe słuchanie muzyki. Moc wyjściowa wynosi 12 Wrms przy 8 omach. Jest więc w stanie wysterować każdy rodzaj słuchawek z doskonałą kontrolą i wysokim prądem. Można również wybrać dwa zestawy wzmocnienia.

image

FLS1 to w pełni zbalansowany przedwzmacniacz z wysokiej klasy regulacją głośności w konfiguracji dual mono (każdy kanał jest montowany na osobnej płytce drukowanej), wyjściami XLR i RCA, wyjściem REC RCA (stały poziom), trzema wejściami RCA oraz dwoma wejściami XLR. FLS1 jest zasilany trzema transformatorami toroidalnymi zamkniętymi w metalowym ekranie, z zasilaczami o bardzo niskim poziomie szumów.

Wszystkie wejścia można aktywować lub dezaktywować, można regulować wzmocnienie (+/- 6dB) oraz zmieniać nazwy wszystkich wejść.

FLS1 to idealne urządzenie do „doprowadzenia” sygnału muzycznego z najlepszą precyzją, energią i szybkością (szerokość pasma powyżej 500 kHz) ze źródeł do wzmacniacza.

Całkowicie szczotkowana aluminiowa obudowa, wygrawerowane logo „Audia Flight” na górnej pokrywie, jeden aluminiowy pilot zdalnego sterowania szczotkowany i anodowany, niebieski wyświetlacz OLED to detale Hi-END.

Istnieje możliwość zainstalowania dwóch opcjonalnych kart typu plug and play, dzięki czemu instalacja jest bardzo łatwa.

image

 

Opcjonalne karty:

  • Płytka gramofonowa z niezbalansowanymi wejściami MM i MC.
  • Płytka RCA (2 dodatkowe wejścia RCA).
  • Płyta DAC. Jedno asynchroniczne wejście USB (z izolacją galwaniczną) 32 bity 384KHz i DSD 512. Cztery wejścia cyfrowe (2x optyczne, 1x AES/EBU, 1x SPDIF).
  • 32 bity, 192 KHz (z izolacją galwaniczną).
Parametry:
Wejścia:  3 niezbalansowane (RCA), 2 zbalansowane (XLR)
Wyjścia: 1 niezbalansowane (RCA), 1 zbalansowane (XLR), 1 REC niesymetryczne (RCA)
Zakres wzmocnienia: -90dB / +10dB
Rozdzielczość wzmocnienia: 0,5dB
Pasmo przenoszenia (-3dB): 0,3 Hz ÷ 500 KHz
THD: < 0,05%
Stosunek sygnału do szumu: 110 dB
Impedancja wejściowa: 47 Kohm
Impedancja wyjściowa: < niż 1 om
Moc wyjściowa słuchawek na kanał: 12 W Wrms przy 8 omach, 10 Vrms
Napięcie sieciowe AC (50-60Hz): 100, 110-115, 220-230, 240 V
Zużycie energii w trybie czuwania: mniej niż 1 W
Pobór mocy: 50 W
Wymiary i waga: 450x120x380mm (szer. x wys. x gł.) - 11 kg
Wymiary i waga przesyłki: 600x270x560mm (szer. x wys. x gł.) - 15 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.