• Audiovector R6 ARRETE

Mocny i wyrafinowany głośnik dla wymagających miłośników muzyki. Cena za sztukę.

Audiovector kolorystyka
73995.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Modele R 6 to dynamiczne, delikatne, emocjonujące i naturalnie brzmiące głośniki z wielką dbałością o szczegóły. Solidny i łatwy w obsłudze głośnik, który łączy imponującą wydajność z luksusem i wyrafinowaniem.

Obudowy R 6 są zmontowane z grubymi, nierezonansowymi, podciśnieniowymi obudowami i są zbudowane z twardego drewna o wysokiej gęstości (HDF), aby uzyskać najlepszą możliwą wytrzymałość i niski rezonans. Kształt łezki w połączeniu z laminowaną, gęstą, mocną i ciężką tylną przegrodą dodatkowo redukuje niepożądany rezonans obudowy i pozwala uniknąć fal stojących. Po złożeniu obudowy są mocno usztywnione wewnętrznie i starannie wytłumione strategicznie rozmieszczonymi płytami tłumiącymi Nano Pore.

Zamiast kupować standardowe jednostki napędowe nawet od najlepszych, najbardziej szanowanych producentów, projektujemy nasze sterowniki we własnym zakresie i prosimy najlepszego duńskiego dostawcę o zbudowanie ich dla nas. W ten sposób zapewniamy, że możemy współprojektować nasze własne jednostki napędowe z naszymi własnymi zwrotnicami, tworząc idealną całość. Aby jeszcze bardziej poprawić realizm i głębię ostrości, nowy R 6 Arreté korzysta teraz z 3-calowego przetwornika średniotonowego z wypalaniem z tyłu z własną dedykowaną zwrotnicą. Teoria kryjąca się za tylnym napędem strzelającym jest inspirowana naszymi referencyjnymi modelami R 11 Arreté i R 8 Arreté. Konstrukcja dodaje też doskonale odmierzony poziom średnicy. Wyłącznie w R 6 Arreté.

Audiovector Freedom to nowa i rewolucyjna technologia uziemienia, która rozwiązuje zniekształcenia wywołane ruchem i pomiędzy jednostkami napędowymi w głośniku. Prądy płynące między obudową są przetwarzane i obsługiwane przez nową, osobną zwrotnicę, która kieruje sygnał do zacisku uziemienia gniazda ściennego lub uziemionej jednostki dystrybucji zasilania. W przeciwieństwie do konwencjonalnej wiedzy, waluty te powodują przebarwienia i zniekształcenia między jednostkami napędowymi. Balansując i filtrując je przez dedykowany oddzielny filtr oraz oferując możliwość podłączenia głośników do uziemienia, uzyskujemy czysty, bardzo dokładny, znacznie bardziej realistyczny dźwięk z niskim poziomem szumów. Tylko modele Arreté.

Najważniejsze cechy: 

  • 3” przetwornik średnioniskotonowy z własną zwrotnicą na tylnym panelu
  • Nowy Izobaryczny system obciążenia głośnika niskotonowego
  • Nowa, gruba, nierezonująca obudowa (HDF)
  • Nowa, tytanowa cewka 2 generacji oraz
  • Nowe, kanapkowe membrany z włókien aramidowych
  • Nowa zwrotnica z filtrami 4-tej generacji DFF na płytce z włókien węglowych
  • Nowa, większa baza dla osiągniecia lepszych właściwości mechanicznych
  • Wykończenie: Matte Italian Walnut, African Rosewood Piano, Black Piano oraz White Piano.
  • Dopłata do lakieru fortepianowego lub innego koloru - 6500 zł
Głośnik wysokotonowy AMT tweeter 4 generacji ze zintegrowanym filtrem S-Stop
System uziemiający Freedom® tak
Eliminacja zjawiska kumulowania energii NES tak
Technologia NCS Freeze tak
Pasmo przenoszenia (– 6DB) 23 Hz–52 kHz
Skuteczność (8 Ω) 91,5 dB
Impedancja nominalna 8 Ω
Punkty podziału zwrotnicy 100/350/3000 Hz
Moc maksymalna 450 W
Wysokość/szerokość/głębokość 123,4x27,8x43,1 cm

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question