• Audiovector Zero Compression Avantgarde

To asymetryczny, quasi-ekranowany kabel, poddany kriogenicznej obróbce, charakteryzujący się niezwykłą dynamiką i ogromną sceną dźwiękową. Jest chroniony przed zakłóceniami zewnętrznymi, dzięki czemu zredukowano w nim zniekształcenia o 50%.

długość
3.15m
16990.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Konstruowanie kabli głośnikowych nie jest czarną magią, choć niektórzy tak twierdzą. Kiedy rozpoczęliśmy projekt, który zakończył się naszymi kablami Zero, mieliśmy bardzo dobry pomysł na to, co chcemy osiągnąć.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy użyć czystej miedzi i wysokiej jakości ekranowania. Wiedzieliśmy też, że nie chcemy pogarszać dynamiki naszych kolumn – wręcz przeciwnie: mieliśmy przeczucie, że większość kabli działa jak „hamulec”, zamiast przekazywać sygnał do głośników z maksymalną szybkością.

Wiedzieliśmy też, że sensowne jest stosowanie tych samych zasad okablowania na zewnątrz głośników, jak i wewnątrz. Oznacza to czystą miedź, określoną liczbę żył, a także inną grubość dla plusa i minusa. Badania nad efektem lutowania i zaciskania razem kabli i wtyków wykazały, że zaciskanie po prostu brzmi o wiele lepiej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie