• Aurender A20

serwer muzyczny z przetwornikiem DAC i wyjściem analogowym

75650.00
68085 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

 

A20 to najnowszy reprezentant oferty analogowych odtwarzaczy muzycznych firmy Aurender. A20 ma te same podstawowe topologie obwodów, chipset DAC i wymiary co flagowy A30. Jednak pozbawiony jest funkcji zgrywania płyt CD, oprogramowania do edycji metadanych, a dostarczone złącze słuchawkowe to pojedyncze standardowe gniazdo jack ¼”. Dzięki tym ograniczeniom A20 spodoba się miłośnikom muzyki cyfrowej, których biblioteka zgranych płyt CD jest już gotowa i którzy oczekują pełnoprawnego, wydajnego serwera, streamera, przedwzmacniacza, przetwornika cyfrowo-analogowego i wzmacniacza słuchawkowego.

Podobnie jak pozostałe modele Aurendera, A20 można dostosować do własnych potrzeb pod względem pojemności i typu dysków. Każda z dwóch tacek umieszczonych na tylnym panelu może pomieścić dysk twardy (HDD) lub SSD. Dla użytkowników z dużymi kolekcjami muzycznymi, każda taca może być wyposażona w dysk SSD o pojemności nawet 8 TB, zapewniający ogromną całkowitą pojemność 16 TB dla plików muzycznych.

Jeśli użytkownik w 100% przesyła strumieniowo, nie trzeba instalować żadnych dysków, ale można je dodać później, jeśli zmienisz zdanie. To, co odróżnia A20 od innych modeli z wyjściami analogowymi, to czysta wydajność audio. Wykorzystując światowej sławy chipset AKM 4497 ​​w układzie dual-mono z dwoma liniowymi zasilaczami, możesz oczekiwać wyłącznie najlepszej jakości dźwięku. W A20 wbudowana jest również pełna technologia dekodowania MQA, która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio MQA w pełnej rozdzielczości, zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku oryginalnego nagrania głównego.

Ponieważ wielu audiofilów używa A20 jako swojego „cyfrowego centrum muzycznego”, łatwo jest zbudować system minimalistyczny z ilością komponentów i kabli ograniczoną do minimum. Zakładając że system audio posiada posiada wyłącznie źródła cyfrowe, A20 może działać jako przedwzmacniacz, umożliwiając bezpośrednie podłączenie do stereofonicznego wzmacniacza mocy lub aktywnego systemu głośników

. Sekcja przedwzmacniacza ma zarówno wejścia SPDIF, jak i optyczne, które umożliwiają innym komponentom źródłowym, takim jak transport CD, odtwarzacz Blu-Ray lub odtwarzacz satelitarny, przesyłanie dźwięku przez przetwornik cyfrowo-analogowy A20, poprawiając przy okazji jakość dźwięku. Wreszcie głośność systemu można kontrolować na trzy sposoby; za pomocą pokrętła na przednim panelu, aplikacji Aurender Conductor lub za pomocą dołączonego pilota na podczerwień. Szukasz wydajnego, jednoelementowego komponentu źródłowego? Nie szukaj dalej niż niezwykły A20 firmy Aurender.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question