• Aurender A20

serwer muzyczny z przetwornikiem DAC i wyjściem analogowym

75650.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

 

A20 to najnowszy reprezentant oferty analogowych odtwarzaczy muzycznych firmy Aurender. A20 ma te same podstawowe topologie obwodów, chipset DAC i wymiary co flagowy A30. Jednak pozbawiony jest funkcji zgrywania płyt CD, oprogramowania do edycji metadanych, a dostarczone złącze słuchawkowe to pojedyncze standardowe gniazdo jack ¼”. Dzięki tym ograniczeniom A20 spodoba się miłośnikom muzyki cyfrowej, których biblioteka zgranych płyt CD jest już gotowa i którzy oczekują pełnoprawnego, wydajnego serwera, streamera, przedwzmacniacza, przetwornika cyfrowo-analogowego i wzmacniacza słuchawkowego.

Podobnie jak pozostałe modele Aurendera, A20 można dostosować do własnych potrzeb pod względem pojemności i typu dysków. Każda z dwóch tacek umieszczonych na tylnym panelu może pomieścić dysk twardy (HDD) lub SSD. Dla użytkowników z dużymi kolekcjami muzycznymi, każda taca może być wyposażona w dysk SSD o pojemności nawet 8 TB, zapewniający ogromną całkowitą pojemność 16 TB dla plików muzycznych.

Jeśli użytkownik w 100% przesyła strumieniowo, nie trzeba instalować żadnych dysków, ale można je dodać później, jeśli zmienisz zdanie. To, co odróżnia A20 od innych modeli z wyjściami analogowymi, to czysta wydajność audio. Wykorzystując światowej sławy chipset AKM 4497 ​​w układzie dual-mono z dwoma liniowymi zasilaczami, możesz oczekiwać wyłącznie najlepszej jakości dźwięku. W A20 wbudowana jest również pełna technologia dekodowania MQA, która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio MQA w pełnej rozdzielczości, zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku oryginalnego nagrania głównego.

Ponieważ wielu audiofilów używa A20 jako swojego „cyfrowego centrum muzycznego”, łatwo jest zbudować system minimalistyczny z ilością komponentów i kabli ograniczoną do minimum. Zakładając że system audio posiada posiada wyłącznie źródła cyfrowe, A20 może działać jako przedwzmacniacz, umożliwiając bezpośrednie podłączenie do stereofonicznego wzmacniacza mocy lub aktywnego systemu głośników

. Sekcja przedwzmacniacza ma zarówno wejścia SPDIF, jak i optyczne, które umożliwiają innym komponentom źródłowym, takim jak transport CD, odtwarzacz Blu-Ray lub odtwarzacz satelitarny, przesyłanie dźwięku przez przetwornik cyfrowo-analogowy A20, poprawiając przy okazji jakość dźwięku. Wreszcie głośność systemu można kontrolować na trzy sposoby; za pomocą pokrętła na przednim panelu, aplikacji Aurender Conductor lub za pomocą dołączonego pilota na podczerwień. Szukasz wydajnego, jednoelementowego komponentu źródłowego? Nie szukaj dalej niż niezwykły A20 firmy Aurender.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie