Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Aurender ACS100

najnowszy serwer muzyczny z opcją zgrywania płyt

The Availability Of : Dostępny
17650.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Aurender ASC100 został opracowany jako tańsza wersja ACS – oferuje wiele funkcji ACS10 w znacznie niższej cenie. Aurender ASC100 daje użytkownikom znacznie więcej niż porównywalne cenowo konstrukcje konkurencyjnych firm.
Do sterowania serwerem i streamerem ACS100 służy aplikacja Aurender Conductor przeznaczona do instalacji na tabletach iPad oraz urządzeniach Android. Jest ona wyjątkowo czytelna i prosta w obsłudze oraz ułatwia przeszukiwanie biblioteki a także korzystanie z serwisów streamingowych Tidal i Qobuz [zaimplementowane w aplikacji], Spotify Connect, radia internetowego, dekodowania MQA Core [opcja], zgrywania płyt CD oraz tworzenia zaawansowanych metadanych.

Na tylnej ściance urządzenia Aurender ACS100 znajdują się dwa sloty przeznaczone do instalacji dysków twardych HDD lub SSD. Na początku można zainstalować jeden dysk zaś drugi dodać w razie potrzeby.

Stworzony przez firmę Aurender silnik tworzy, podczas zgrywania płyt CD, możliwie najlepiej brzmiące pliki w wybranym formacie [FLAC, WAV lub AIFF]. Automatycznie zgrywana jest przy tym okładka płyty i szereg danych, które można następnie zobaczyć i przeczytać na wyświetlaczu urządzenia. Napęd CD-ROM firmy TEAC odczytuje dane z płyt CD w trybie bit-perfect po naciśnięciu jednego przycisku i zapisuje je w zdefiniowanym folderze, co umożliwia natychmiastowy odsłuch.

Aplikacja Smart Tag Editor pozwala na modyfikację metadanych i korygowanie przypisanych plikom tagów zgodnie z indywidualnymi preferencjami wyszukiwania i odsłuchiwania muzyki. Funkcja Copy/Move/Delete umożliwia przenoszenie dużych kolekcji zapisanych w innych urządzeniach połączonych z siecią oraz prowadzenie skanowania w celu wykrycia duplikatów.

Urządzenie ACS100 można stosować jako centralny serwer dla innych odtwarzaczy Aurender. Łatwość konfiguracji ułatwia zwłaszcza możliwość połączenia przez internet, co pozwala ustawić ACS100 w dowolnym miejscu. Choć ACS może pracować jako samodzielny serwer/streamer, najlepsze rezultaty brzmieniowe osiąga się, kiedy głównym odtwarzaczem są urządzenia N100H, N100C, N100SC, N10, A100, A10, A30 lub W20SE.

Aurender ACS100 wykorzystuje innowacyjną metodę odtwarzania plików audio. Każde urządzenie Aurender wyposażone jest w co najmniej dwa dyski – jeden do przechowywania biblioteki plików, drugi do odtwarzania. Kiedy użytkownik wybiera konkretny album, pliki są przenoszone z dysku ‘bibliotecznego’ do podręcznej pamięci SSD, skąd są odtwarzane. Dysk ‘biblioteczny’ przechodzi zaś w stan uśpienia, co redukuje poziom szumów elektrycznych i wibracji mechanicznych oraz zmniejsza jego zużycie. ACS100 umożliwia zastosowanie dysków SSD jako obu rodzajów pamięci.

Opracowana przez firmę Aurender aplikacja Conductor zamienia iPada lub smartfona w centrum sterujące nowymi serwerami muzycznymi Aurender. Menu ustawień pozwala na szybką zmianę trybu działania wszystkich funkcji serwera i jego ustawień. Conductor ułatwia też wyszukiwanie plików wśród olbrzymich kolekcji.

Aurender ACS100 jest wyposażony w wiele narzędzi ułatwiających korygowanie błędnie opisanych plików. Wyspecjalizowana aplikacja ACS Manager, uzupełniająca możliwości apki Conductor, daje dostęp do konfiguracji wszystkich ustawień systemowych, preferencji zgrywania płyt CD oraz kopiowania, przenoszenia, usuwania plików a także wykrywania duplikatów i dodawania nowych tagów.

Opracowane specjalnie pod kątem współpracy z napędem CD-ROM firmy TEAC oprogramowanie do ripowania płyt CD daje kopie o szokująco dobrym brzmieniu! Zaawansowane algorytmy detekcji i korekcji błędów zapewniają doskonałej jakości kopie znacznie doskonalsze od kopii tworzonych przy użyciu komputera.

Cyfrowe wyjście audio USB 2.0 pozwala ACS100 działać w charakterze serwera i streamera po połączeniu z zewnętrznym przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Dwa porty USB 3.0 [jeden na przedniej, drugi na tylnej ściance] służą do szybkiego transferu danych do wewnętrznych dysków ACS100. Kolejne wejście USB 2.0 na tylnej ściance może ułatwia korzystanie z przenośnych pamięci USB oraz połączenie z opcjonalnym urządzeniem Acronova Nimbie AutoLoader. Do bezpośredniego połączenia z routerem sieciowym przewidziano specjalnie izolowany port LAN.

Pod względem pojemności wbudowanej pamięci, ACS100 można dokładnie dopasować do potrzeb użytkownika. Urządzenie dostarczane jest bez żadnego dysku. Użytkownik sam decyduje jak duży dysk jakiego typu zainstaluje w obu znajdujących się na tylnej ściance slotach. Jeżeli, na przykład, wybierze dwa dyski SSD 4TB [największa dostępna obecnie pojemność dysków SATA], kolekcja plików muzycznych ACS100 może mieć łączną pojemność 8TB.

Dzięki obecności w układzie zasilania banku kondensatorów o dużej pojemności, w razie nagłej przerwy w dopływie prądu ACS100 bezpiecznie wyłącza się w całkowicie stabilnych warunkach pracy układu.

ACS100 wspiera wszystkie najważniejsze kodeki i formaty zapisu plików. PCM do 32-bitów/786kHz. DSD do 256DoP. Natywne DSD do DSD512.

Instalacja opcjonalnego dekodera MQA Core opracowanego przez firmę Aurender umożliwia ACS100 prowadzenie pierwszego etapu dekodowania plików MQA do 88.2 lub 96kHz, co jest istotne zwłaszcza podczas współpracy z przetwornikami cyfrowo-analogowymi, które nie oferują dekodowania MQA.

Parameters :
Kompatybilne formaty DSD [DSF, DFF], WAV, FLAC, AIFF, ALAC, M4A, APE i inne
Rozdzielczość i częstość próbkowania DSD - pojedynczy AES/SPDIF: DSD64 przez DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 przez DSD do PCM [88,2 i 176,4kHz]
Tryb Dual AES: DSD64 i DSD128 przez DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 przez DSD do PCM [88,2; 176,4 oraz 352,8kHz]
USB: 32-bity/384kHz; 1-bit 2,8MHz [DSD64]; 1-bit 5.6MHz [DSD128], 11.2MHz [DSD256], 22,4MHz [DSD512] 
DSD do PCM
 
DSD64/128/256/512 do 88,1/176,4/352,8kHz [tylko tryb Dual]
Szerokość 430mm
Dekoder MQA Core Tak [opcjonalny]
Automatyczne zgrywanie płyt CD Tak. W zestawie znajduje się oprogramowanie dla Acronova Nimbie [urządzenia produkowanego przez inną firmę]
Oprogramowanie Aurender Conductor + ACS Manager
Wejścia / wyjścia USB 3.0 x 2 [1 na froncie, 1 z tyłu], USB 2.0 x 1 [tył], gniazdo LAN [1 GB/s]
Przechowywanie muzyki 4TB SSB [1 x 2,5” 4TB]
Pamięć Sloty do łatwej instalacji dysków: 2 x 2,5: SATA HDD [7mm, do 2 x 2TB] lub 2 x 2,5” SSD [do 2 x 4TB]
Napęd CD-ROM do zgrywania płyt Tak [TEAC, szczelinowy] wyłącznie do zgrywania płyt CD
Cyfrowe wyjścia audio USB 2.0, Digital Audio klasy 2.0 – DoP [do 256], natywne DSD [do 512], PCM do 32-bitów/384kHz
Procesor Intel N4200 Quad
UPS Tak [oparty o bank kondensatorów]
Zasilacz DC 19V/3,42A
Wyświetlacz kolorowy 4,0” IPS LCD
Pamięć systemowa 8GB
Rozmiary i ciężar 215 x 111 x 257mm, 5,0kg [ z dwoma dyskami SSD]
Pamięć podręczna SSD 240GB
Obudowa Aluminium
Kolor Srebrny lub czarny
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :