• Aurender N150

serwer muzyczny

17650.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

N150 reprezentuje podstawowy model w gamie serwerów muzycznych / streamerów firmy Aurender. Zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i jest idealnym modelem do wyboru, jeśli na przykład przechodzisz na system audio oparty o streaming lub granie z plików. N150 to znacznie udoskonalony następca legendarnego N100H i zawiera sporo ulepszeń, które przenoszą go na nowy poziom funkcjonalności i jakości dźwięku. Sercem N150 jest nowo opracowany dwurdzeniowy procesor Intel o niskim poborze mocy, zapewniający odzwierciedlenie czarnego tła, z którego będzie wydobywać się Twoja muzyka.

Do obniżenia poziomu zakłóceń przyczynia się również nowy, izolowany port Gigabit ethernet i ultraczyste wyjście USB klasy 2.0. Dodatkowo wbudowany liniowy zasilacz bezprzerwowy (UPS) oparty na super-kondensatorach o potężnej pojemności umożliwia bezpieczne uruchomienie N150 w przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu. Rozszerzono również opcje przechowywania wewnętrznej biblioteki muzycznej, udostępniając dostępną dla użytkownika kieszeń na dysk twardy/SSD 2.5", umożliwiającą wybór typu dysku i pojemności. A jeśli przesyłasz strumieniowo w 100%, dyski twarde są całkowicie niepotrzebne!

N150 to kompaktowy komponent zawierający wszystko, co jest potrzebne do przeglądania i strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości z Tidal, Qobuz, Spotify lub radia internetowego za pomocą dedykowanej aplikacji Aurender Conductor. Jeśli chcesz dodać pliki muzyczne do N150, możesz zainstalować w dostępnej z zewnątrz szufladzie  pojedynczy dysk twardy o pojemności 2 TB lub 4 TB lub dysk SSD o pojemności 1 TB, 2 TB, 4 TB, 8 TB, aby w pomieścić całą swoją bibliotekę plików. Aurender N150 obsługuje praktycznie każdy format plików.

Obsługiwane rozdzielczości plików wyjściowych USB Audio Class 2.0 to maksymalnie 32-bit/384 kHz dla plików PCM i DSD512 dla plików DSD. Dodatkowo dzięki nowemu dwurdzeniowemu wydajnemu procesorowi, niskoszumowemu zasilaczowi liniowemu i zwiększonej pamięci operacyjnej model N150 zapewnia wyższą wierność cyfrowym plikom i strumieniom w stosunku do N100H.

Pięknie obrobiona aluminiowa obudowa ma 3,0-calowy wyświetlacz AMOLED, który wskazuje album i nazwę utworu w alfanumerycznym odczycie. Wszystkie serwery muzyczne Aurender są kontrolowane przez darmową aplikację Aurender Conductor, która jest obsługiwana na iPadzie, iPhonie, telefonie z systemem Android i tabletach.

N150, podobnie jak wszystkie modele Aurendera, korzysta z kompleksowego projektu, co oznacza, że ​​cała niezbędna technologia wymagana do obsługi plików lub strumieniowego przesyłania muzyki jest zawarta w jednym komponencie audio. Takie podejście zapewnia wysoki poziom stabilności, niezawodności i przewidywalności działania, co skutkuje doskonałą jakością dźwięku i doświadczeniem użytkownika.

W pełni liniowy zasilacz modelu N200 zapewnia czyste i stabilne zasilanie procesora i obwodów wyjściowych audio. Zasilacze liniowe są znane ze swojej zdolności do zapewniania szerokiego zakresu dynamiki, głębokiego i potężnego pasma przenoszenia niskich częstotliwości oraz szerokiej i głębokiej sceny dźwiękowej. Dodatkowo najczęściej nie zakłócają one pozostałych komponentów systemu audio w takim stopniu jak to często bywa w przypadku zasilaczy impulsowych.

Cyfrowy odtwarzacz muzyczny N150 wykorzystuje technologię zaczerpniętą z najlepszych w swojej klasie modeli Aurendera. Na przykład ultra szybka pamięć podręczna MVMe o pojemności 240 GB eliminuje opóźnienia i potencjalne przerwy często związane z używaniem urządzeń pamięci masowej IT, takich jak NAS i dyski USB, do odtwarzania muzyki.

Dedykowane, wysokowydajne cyfrowe wyjście audio USB Audio 2.0 jest wyposażone w obwody zasilania o bardzo niskim poziomie szumów, które zapewniają nieskazitelny cyfrowy strumień do podłączonego przetwornika cyfrowo-analogowego. N150 w dużym stopniu korzysta z technologii opracowanych dla znacznie droższych modeli Aurendera, dzięki czemu stanowi wybitny stosunek jakości do ceny. Unikalny, adaptacyjny system pamięci masowej firmy Aurender z dostępem dla użytkownika z zewnątrz w postaci wygodnej szufladki pozwala dobrać optymalny rozmiar (do 8TB) i typ dysku (HDD lub SSD) dla biblioteki plików muzycznych. Każdy dysk jest instalowany przez użytkownika w momencie zakupu lub w dowolnym momencie później. Dysku możesz nie instalować w ogóle, jeśli przesyłasz strumieniowo np. z Tidala.

Wysłanie prośby o Zdalne Wsparcie Techniczne, przy wykorzystaniu aplikacji Aurender Conductor, pozwoli inżynierom zdiagnozować i naprawić problem (jeśli taki wystąpi) poprzez łącze internetowe.

Zapisywanie plików w pamięci urządzeń Aurender jest proste i łatwe. W zależności od miejsca, w którym znajduje się biblioteka z plikami, dostępne są dwie drogi kopiowania: wprost z pamięci przez port USB lub przez ethernet z dysków sieciowych NAS.

Instalacja opcjonalnego dekodera MQA Core opracowanego przez firmę Aurender umożliwia N200 prowadzenie pierwszego etapu dekodowania plików MQA do 88.2 lub 96kHz, co jest istotne zwłaszcza podczas współpracy z przetwornikami cyfrowo-analogowymi, które nie oferują dekodowania MQA. Dodatkowo, dekoder MQA Core świetnie uzupełnia przetworniki z renderingiem MQA, który jest drugim etapem obróbki sygnału MQA i które wspierają jedynie pliki po pierwszym etapie dekodowania.

Aplikacja Aurender Conductor App zamienia telefon czy tablet z systemem IOS lub Android we wszechstronny pilot, służący do sterowania muzycznymi serwerami/odtwarzaczami Aurender. Wszystkie ustawienia i funkcje urządzeń są łatwo dostępne poprzez menu aplikacji, a aplikacja została wyposażona w olbrzymią ilość opcji znacznie ułatwiających przeglądanie, odtwarzanie i zarządzanie kolekcjami muzycznymi zapisanymi w plikach wysokiej rozdzielczości.

 

Zaimplementowana obsługa dwóch serwisów streamingowych, Qobuz i Tidal [wymaga subskrybcji] pozwala na łatwy dostęp do milionów płyt w wysokiej rozdzielczości. Linki to treści znajdujących się w internetowych serwisach można zaś dodać do głównej biblioteki plików, co ułatwia tworzenie playlist i zarządzanie kolekcją muzyki. Aurender Conductor traktuje treści dostępne w serwisach streamingowych tak samo, jak pliki zapisane na dyskach, wszystkie funkcje i działania działają tak samo na oba te zbiory. 

Gigabitowy, podwójnie izolowany galwanicznie port Ethernet, w który wyposażono urządzenie N200, pozwala na streaming muzyki, transfer plików oraz instalację nowego oprogramowania. Zaś dwa gniazda USB 2.0 służą do kopiowania plików z dysków USB HDD i przenośnych pamięci USB typu pendrive.

Oprogramowanie: Aurender Conductor dla iPhone / iPad / Android
Wyświetlacz: Kolorowy 3.0” Amoled
Obudowa Z litego aluminium w kolorze srebrnym lub czarnym
Dysk systemowy Szybka i niskoszumna pamięć NVMe o pojemności 240GB
Pamięć masowa Jedna szuflada na dysk 2.5” HDD lub SSD (do 15mm wysokości)
Wyjścia cyfrowe Port USB Audio Class 2.0 z dedykowanym obwodem zasilającym (do 384kHz, 4 x DSD)
Wejścia cyfrowe 1 Gigabit LAN podwójnie izolowany galwanicznie, 2 x USB 3.0
Zegar główny OCS
Procesor Intel 2-rdzeniowy
Wspierane formaty DSD [DSF, DFF], WAV, FLAC, ALAC, APE, AIFF, MP4 i inne ważne formaty w natywnej głębokości i częstości próbkowania
Zasilacz Liniowy (2 x 35W), odłączalny przewód IEC / wtyk C13
UPS Tak, poprzez super-kondensator
Wymiary 215 x 63 x 355 mm
Waga 5,3kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie