• Aurender N20

serwer muzyczny z wyjściem USB i AES/EBU i wejściem zegarowym

Kolor
63040.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Zaprojektowany do współpracy z wysokiej jakości konwerterami cyfrowo-analogowymi, Aurender N20, jest jedynym obok N10 odtwarzaczem muzycznym, który wspiera precyzyjną konwersję danych DSD do formatu PCM przy wykorzystaniu układu bramek FPGA, wykonywaną na bieżąco. N20 został wyposażony w dwie dostępne z zewnątrz szuflady na dyski 2.5" oraz w półprzewodnikowy szybki dysk M2 500GB, służący jako pamięć buforowa do odtwarzania utworów. Urządzenie stanowi doskonałe rozwiązanie nawet w przypadku kolekcji muzycznych zapisanych w najwyższych rozdzielczościach.

Najnowszy podwójny zasilacz liniowy z baterią podtrzymujących kondensatorów i specjalny projekt ekranowania zapobiegają przekazywaniu szumów do czułych przetworników DAC, gwarantując najwyższy poziom reprodukcji dźwięku.

Aurender N20 został zaprojektowany, aby współpracować z wysokiej jakości konwerterami cyfrowo-analogowymi i w tym celu urządzenie otrzymało różne rodzaje wyjść SPDIF (BNC, AES/EBU, koaksjalne i optyczne), wejście zegara referencyjnego a także dedykowane wyjście USB Audio Class 2.0. W celu połączenia z siecią i transferu plików, N20 posiada port Gigabyte Ethernet i dwa porty USB 2.0 do odczytu danych.

Aplikacja Aurender Conductor App zamienia iPad’a we wszechstronny interfejs użytkownika, służący do sterowania muzycznymi serwerami/odtwarzaczami Aurender. Wszystkie ustawienia i funkcje urządzeń są łatwo dostępne poprzez menu iPad’a, a aplikacja została wyposażona w olbrzymią ilość opcji znacznie ułatwiających przeglądanie, odtwarzanie i zarządzanie kolekcjami muzycznymi zapisanymi w plikach wysokiej rozdzielczości.

Dedykowane ulepszone wyjście USB Audio Class 2.0 zostało zaprojektowane w celu dostarczania wyjątkowo przejrzystego i pozbawionego szumów sygnału audio. Wyjście zostało ekranowane przed zewnętrznymi interferencjami elektronicznymi.

Oscylatory OXCO o blisko 10x większej stabilności należą do najdokładniejszych i najbardziej stabilnych zegarów, będących obecnie w użyciu. Są one o całe rzędy wielkości dokładniejsze i stabilniejsze, niż szeroko stosowane oscylatory kryształowe, które zazwyczaj wykorzystuje się w komputerach osobistych. Zmiany temperatury powodują, że oscylacje kryształowe ulegają wahaniom, co może prowadzić do powstawania zakłóceń jitter w cyfrowym sygnale audio.

Ponadto, zwykłe kryształy są znacznie mniej stabilne i z biegiem czasu tracą dokładność. W zegarach OXCO, niezwykle stabilny, wysokiej jakości oscylator, jest zamknięty w specjalnej przegrodzie i utrzymywany w stałej temperaturze, aby zapobiec powstawaniu zakłóceń jitter indukowanych przez jej wahania.

Całkowicie cyfrowy system pętli synchronizacji fazy (ADPLL), wykorzystujący programowalną macierz bramek (FPGA), w połączeniu z zegarami OXCO, precyzyjnie taktuje przesył cyfrowych danych audio i minimalizuje zakłócenia jitter do pomijalnego poziomu. 

Dwa opcjonalne wewnętrzne dyski twarde zapewniają mnóstwo (nawet do 16TB SSD) pamięci na przechowywanie plików, a półprzewodnikowy dysk buforujący M2, o pojemności 500GB, jest wykorzystywany do buforowania odtwarzanych nagrań.

Kiedy wybrany utwór bądź album zostanie zbuforowany na dysku odtwarzającym, dysk twardy przechowujący pliki przejdzie w tryb uśpienia. Dzięki buforowaniu odtwarzanych plików elektryczny i akustyczny szum pochodzący od obracających się dysków, ruchomych głowic i silników, jest całkowicie wyeliminowany.

Oprogramowanie: Aurender Conductor iPad App, Android App
SSD M2 1 x 500GB
Wyjścia cyfrowe 1 koaksjalne, 1 opt, 1 AES/EBU, 1 BNC, 1 USB Audio Class 2.0
Wejścia cyfrowe 1 x WordClock, 1 Gigabit LAN, 2 x USB 2.0
Pamięć wewnętrzna 0TB, dwie szuflady na dyski 2.5" o wysokości do 15mm
Częstotliwości próbkowania SPDIF : Do 24-bit, 192kHz (PCM); 1-bit, 2.8MHz (DSD64)
USB : Zależnie od specyfikacji przetwornika DAC (PCM);
1-bit, 2.8MHz (DSD64); 1-bit, 5.6MHz (DSD128)
Wspierane formaty DSD(DSF, DFF), WAV, FLAC, AIFF, ALAC, M4A, APE i inne
Wymiary 430mm x 83mm x 353mm
Waga 12 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie