Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Bang & Olufsen Beosound Balance

Bang & Olufsen Beosound Balance to głośnik bezprzewodowy, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości dźwięku i estetycznym wyglądzie.

The Availability Of : Na zamówienie
13499.00
Kolor:
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Delivery time to : 7 days
Shipping price :
The Lack Of

Jednym z najważniejszych elementów tego głośnika jest jego wygląd. Beosound Balance został stworzony z wykorzystaniem najlepszych materiałów, w tym aluminium, drzewa dębowego i tkaniny z akrylu. Przyjazna dla oka stylistyka pozwala na łatwedopasowanie urządzenia do każdego wnętrza.

W przypadku jakości dźwięku, Beosound Balance oferuje pełen,bogaty i przestrzenny dźwięk, który jest w stanie wypełnić pomieszczenie. Dzięki pięciu przetwornikom - dwóm niskotonowym, dwóm średniotonowym i jednemu wysokotonowemu - jest w stanie zapewnić wrażenia słuchowe najwyższej jakości. Głośnik oferuje również technologię Active Room Compensation, która automatycznie dostosowuje poziom dźwięku do otoczenia.

Beosound Balance jest również wyposażony w wiele funkcjonalności, w tym łączność bezprzewodową Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2, co umożliwia łatwe przesyłanie dźwięku ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Głośnik obsługuje również asystentów głosowychGoogle Assistant i Amazon Alexa, dzięki czemu można kontrolować muzykę za pomocą poleceń głosowych.

Ponadto, Beosound Balance oferujełatwą i intuicyjną obsługę, dzięki czemu można szybko zmienić źródło dźwięku lub dostosować poziom głośności. Głośnik jest również kompatybilny z aplikacją Bang & Olufsen, która pozwala na dostosowanie ustawień dźwięku i personalizację do indywidualnych preferencji.

Parameters :

Moc wyjściowa: 2 x 200 W

Przetworniki: 2 x 5,25" niskotonowe, 2 x 2" średniotonowe, 1 x 0,75" wysokotonowy

Pasmo przenoszenia: 37 - 23 000 Hz

Zniekształcenia harmoniczne: < 0,5%

Współczynnik sygnału do szumu: > 90 dB

Łączność: Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac (2,4 GHz/5 GHz), Apple AirPlay 2, Chromecast built-in, Beolink Multiroom, Google Assistant, Amazon Alexa

Interfejsy: port Ethernet, port USB-C, wejście liniowe, wejście cyfrowe (optyczne i koaksjalne), gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 37,6 x 20,3 x 16,9 cm

Waga: 7,6 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :