Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Bang & Olufsen Beosound Edge

BeoSound Edge to kompaktowy i arcymocny głośnik bezprzewodowy, który dzięki łatwej interakcji, ponadczasowemu wzornictwu i najnowocześniejszym innowacjom akustycznym zapewnia gęsią skórkę z każdym odsłuchem.

The Availability Of : Na zamówienie
13139.00
Kolor:
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Delivery time to : 7 days
Shipping price :
The Lack Of

Beosound Edge to unikalny głośnik, który łączy w sobie wyjątkowy design z doskonałą jakością dźwięku. Ten kołowy głośnik został zaprojektowany przez Michaela Anastassiadisa i jest jednym z najbardziej innowacyjnych produktów firmy Bang & Olufsen.

Główne cechy produktu:

Design: Beosound Edge to elegancki, kołowy głośnik, którego rozmiar i kształt umożliwiają ustawienie go w dowolnym miejscu. Głośnik może być stojący lub wiszący na ścianie. Zastosowane materiały to aluminium oraz stal nierdzewna, co nadaje mu nowoczesny i ekskluzywny wygląd

Jakość dźwięku: Beosound Edge oferuje wyjątkową jakość dźwięku, dzięki zastosowaniu dwóch głośników o mocy 200 W. Głośnik jest wyposażony w technologie Active Room Compensation i Beam Width Control, które dostosowują dźwięk do akustyki pomieszczenia, w którym jest ustawiony. Dzięki temu dźwięk jest zawsze idealnie zbalansowany i precyzyjny.

Sterowanie: Głośnik posiada specjalną powierzchnię dotykową, dzięki której można łatwo sterować muzyką za pomocą prostych gestów. Można zmieniać głośność, wybierać utwory, a nawet włączać ulubione stacje radiowe.

Łączność: Beosound Edge jest wyposażony w wiele różnych możliwości łączności, w tym Bluetooth, AirPlay 2 i Chromecast. Można łatwo połączyć go z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety, komputery czy telewizory.

Kompatybilność: Głośnik jest kompatybilny z wieloma różnymi formatami dźwięku, w tym z Dolby Atmos i DTS:X, co umożliwia uzyskanie wrażeń dźwiękowych na poziomie kina.

Parameters :

Typ produktu: głośnik bezprzewodowy

Konstrukcja: 2 głośniki o mocy 200 W Pasmo przenoszenia: 18 Hz - 23 kHz

Moc wyjściowa: 540 W

Obsługiwane formaty dźwięku: Dolby Atmos, DTS:X, PCM

Połączenia: Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast

Obsługiwane protokoły bezprzewodowe: Bluetooth 4.2, Wi-Fi (802.11b/g/n/ac), Google Cast, Apple AirPlay 2

Obsługiwane asystenty głosowe: Google Assistant

Technologie dźwiękowe: Active Room Compensation, Beam Width Control

Wymiary (średnica x głębokość): 50 x 13 cm

Waga: 13,2 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :