• Cambridge Audio Alva ST

Gramofon paskowy z Bluetooth aptX HD Cambridge Audio Alva ST

3990.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Główne Cechy:

 • Bluetooth aptX HD - przełączane bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości. Umieść gramofon na płaskiej powierzchni, która Ci odpowiada.
 • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy – przełączany przedwzmacniacz gramofonowy, bezpośrednie połączenie ze wzmacniaczem – spraw, aby konfiguracja była prosta.
 • Napęd paskowy – z prostą kontrolą prędkości za pomocą przycisku elektronicznego.
 • Preinstalowana wkładka MM - dobrze oceniany wybór, odtwarzaj nagrania w kilka minut.
 • Nowe ramię gramofonowe ze zdejmowaną główką – lekkie i mocne. Bezbłędnie śledzi Twoje nagrania.

Wystarczy dodać winyl
Nie ma to jak winyl: wyczuwalna przyjemność wyjmowania płyty z okładki i ostrożnego umieszczania jej na talerzu jest wyjątkowa. Oryginalną Alva TT zaprojektowaliśmy, aby uhonorować tę tradycję, a Alva ST, aby dzielić tę przyjemność z większą liczbą osób.

Z fabrycznie zamontowaną wkładką – dzięki czemu będziesz odtwarzać płyty w ciągu kilku minut – Alva ST z napędem paskowym oferuje również przełączane przesyłanie strumieniowe Hi-Res Bluetooth i zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy.

Król wygody
Alva ST to propozycja dla osób, które chcą słuchać płyt w wyjątkowej jakości – bez konieczności dobierania lub montowania dodatkowych komponentów. Alva ST zapewnia prostotę dzięki preinstalowanej, idealnie dopasowanej wkładce. Alva ST łączy się również z prawie każdym systemem audio, ponieważ ma przełączany zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy. Działa bezprzewodowo z systemami głośnikowymi Bluetooth.

Bluetooth o wysokiej rozdzielczości
Wbudowany moduł Bluetooth aptX HD uwalnia Alvę od reszty systemu Hi-Fi. Dzięki swobodzie umieszczenia gramofonu na dowolnej płaskiej powierzchni, Twoje nagrania zajmują centralne miejsce. Muzykę można przesyłać strumieniowo do dowolnego kompatybilnego zestawu Bluetooth, w tym słuchawek, w jakości Hi-Res do 24 bitów/48 kHz. Możesz też go dezaktywować i po prostu użyć przewodów gramofonowych – Twój wybór.

Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy
Alva ST ma zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, wywodzący się z wielokrotnie nagradzanego Alva Duo – aby ujawnić niesamowite szczegóły z twoich płyt. Oznacza to, że możesz podłączyć Alva ST do dowolnego wzmacniacza lub kompatybilnego systemu kolumn. Możesz także dezaktywować przedwzmacniacz gramofonowy.

Zainstalowana wkładka MM
Po wielu godzinach słuchania wybraliśmy wkładkę Audio Technica Moving Magnet. Bez skomplikowanej konfiguracji będziesz odtwarzać płyty w ciągu kilku minut. Eliptyczna igła zapewnia większy obszar kontaktu z rowkami płyt, zapewniając dokładne śledzenie informacji i oczywiście świetnie brzmiącą muzykę.

Napęd paskowy
Alva ST wykorzystuje sprawdzoną metodę napędu paskowego, uzupełnioną o elektroniczną regulację prędkości silnika. Po pierwszym podłączeniu paska nie będziesz musiał ponownie zaglądać pod talerz. Wybór prędkości obrotu odbywa się za pomocą 2 zgrabnych elektronicznych przycisków – dzięki czemu możesz bez wysiłku przełączać się między odtwarzaniem albumów i singli.

Aluminium
Talerz Alva ST jest odlewany ciśnieniowo z aluminium, wykończony metodą CNC, aby zapewnić całkowicie równą i gładką powierzchnię. Aluminiowy talerz o wysokości 17 mm jest wykończony gumową matą o grubości 5 mm – połączenie sprawdzone w celu zmniejszenia niepożądanego rezonansu.

Całkowicie nowe ramię
Po wielu godzinach testów inżynierowie wybrali nowe ramię o wysokiej masie i niskim rezonansie dla Alva TT V2 i Alva ST. Minimalizując częstotliwości rezonansowe i w połączeniu z wkładką, pomaga wydobyć maksimum szczegółów z Twoich płyt. Odłączana główka, z odlewanego ciśnieniowo aluminium ułatwia wymianę wkładów – a następnie dostrojona z większą precyzją dzięki nowemu pokrętłu zapobiegającemu poślizgowi.

Kurz nigdy nie śpi
Utrzymuj idealnie wyważone ramię i aluminiowy talerz swojego nowego gramofonu Alva w nienaruszonym stanie,  dzięki odchylanej osłonie przeciwpyłowej. Można ją łatwo podnosić, opuszczać, zdejmować i ponownie mocować - wybór należy do Ciebie.

 • Rodzaj: Napęd paskowy
 • Prędkości gramofonu: 33.3, 45 obr/min
 • Talerz gramofonu: Odlew aluminiowy
 • Waga talerza: 645,3 g (930,5 g z matą gumową)
 • Wyjścia: RCA Phono/Liniowe (przełączane)
 • Bluetooth: SBC/aptX/aptX HD
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.):  435 x 139 x 367 mm
 • Waga: 9kg
 • Rodzaj wkładki: MM
 • Wspornik wkładki: Rura ze stopu
 • Poziom wyjściowy wkładki: 1,8~3,6mV przy 1kHz
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie