• Cardas Clear Beyond Phono

Clear Beyond Phono - referencyjny kabel sygnałowy dedykowany do podłączenia gramofonu. Dodatkowe 25cm - 980zł

długość
Terminacja
13999.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Clear Beyond Phono oparty jest na Clear Beyond Interconnect, jest cudem nowoczesnej konstrukcji kablowej, z naszymi najbardziej zaawansowanymi przewodnikami o dopasowanej propagacji Matched Propagation. Clear Beyond Phono przynosi znaczące ulepszenia w obrazowaniu przestrzennym, dynamice i  jakości niskich częstotliwości przy zachowaniu klasycznej muzykalności Cardasa.

Clear Beyond Phono opiera się na ponad 30 latach nieustannego poświęcenia Cardas Audio na rzecz doskonałości kabli o wysokiej wydajności. Doskonałe ekranowanie i zaawansowana geometria zawieszenia powietrznego zaowocowały zwiększeniem średnicy zewnętrznej przewodu do 0.511 ”, co z kolei wymaga użycia naszego adaptera XRCA 13 do zakończeń single-ended RCA oraz przeprojektowanego wtyku CG XLR dla kabli zbalansowanych.

Bardziej niż cokolwiek innego, Clear Beyond Phono jest muzyką. Balans tonalny jest całkowicie neutralny z niezrównaną szybkością i przezroczystością. Każdy kabel jest wykonany na zamówienie i ręcznie konfekcjonowany tylko przez naszych starszych techników.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question