• Cardas Clear Beyond Speaker

Clear Beyond Speaker - topowy kabel głośnikowy Cardas Audio. Dodatkowe 0.5m bi-wire - 7500zł

długość
Terminacja
Widełki
58500.00
para Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon
Clear Beyond - flagowy produkt Cardas powstał dopiero sześć lat po wprowadzeniu na rynek Clear i opiera się na złożonym podejściu produkcyjnym. Brzmieniem Clear Beyond jest bardzo zbliżony do Clear, ale może trochę cieplejszy, bo bas jest jeszcze mocniejszy, a jednocześnie bardziej konturowy. Jednak naprawdę wyjątkową i unikalną w świecie kabli jest zdolność Clear Beyond do obrazowania każdego wydarzenia muzycznego.
Scena, która nie jest ograniczona rzeczywistymi ścianami pokoju odsłuchowego, otwiera się we wszystkich kierunkach, a trójwymiarowe instrumenty i głosy brzmią przed i za kolumnami z absolutną jednorodnością i spokojem. Muzyka powstaje bezpośrednio w momencie odtwarzania.

Kable serii Clear Beyond są bardzo drogie. Są to właściwe połączenia dla wysokiej jakości komponentów, które są już w pięciocyfrowym zakresie. Słabości w elektronice nie są rzucane wprost do uszu słuchacza, ale też nie są łaskawie ukrywane.


Konstrukcja:

.934" O.D., Cardas copperPFA & air dielectric8 x 9.5 AWG conductorsGolden sectionperfect mirror oct-axial constructionMatched PropagationlitzAlcryn jacket.


Parametry elektryczne:
Capacitance: 446 pf/ft
Inductance: .01 uh/ft


Opcje terminacji:

zakuwane na prasie miedziane widełki: 1/4" (6mm) lub 9mm lub banany. Możliwość konfekcji single lub bi-wire. Dopłata do wersji - 3900zł

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie