• Cardas Clear Cygnus Phono

Clear Cygnus Phono - kabel sygnałowy dedykowany do podłączenia gramofonu. Dodatkowe 25cm - 300zł

długość
1m
Terminacja
2900.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Wypełnia lukę jakościową pomiędzy referencyjnym Clear Phono, a niedawno wprowadzonym Iridium Phono. Posiada wszystkie atrybuty, które zastosowane zostały w Clear Cygnus Interconnect. Clear Cygnus Phono korzysta z doświadczenia nabytego podczas projektowania i budowy pozostałych modeli linii Clear i wnosi znaczną poprawę brzmieniową względem poprzednika, przy stosunkowo umiarkowanym wzroście cenowym.

 

 Na potrzeby tego modelu opracowano bardziej ekonomiczną wersję technologii powietrznego zawieszenia, z której korzystają przewody Clear Beyond. Clear Cygnus Phono prezentuje dużą liczbę szczegółów, z obfitą ilości niskich tonów, bez nuty ostrości. To przewody dla poszukujących muzykalności z jakiej słynie Cardas, ale z bardziej neutralnym balansem tonalnym.


Przy nadawaniu nazwy swojej nowej linii kablowej, George Cardas szukał czegoś, co opisuje muzyczną elegancję produktu. Wybór padł na Cygnus, konstelację łabędzia. Cygnus wywołuje wrażenie, że  muzyka gra w pomieszczeniu otwartym nie tylko do tyłu, ale także do przodu. Instrumentom nadaje się ciało, wokale i instrumenty wydają się bardziej namacalne, w pomieszczeniu odsłuchowym wzrasta wrażenie grania "na żywo", a rozmiar prezentacji jest odczuwalnie większy w porównaniu z CLEAR Sky. CLEAR Cygnus gra cieplejszą barwą niż CLEAR Sky, ale nie tak bogato jak CLEAR Reflection.

 

Linię Cygnus cechuje również bardzo dobra dynamika, ekspresja, szczegółowość, trójwymiarowa przestrzeń i kontrola na basie, jednakże to wszystko odbywa się przy zachowaniu niezwykłej kultury i elegancji przekazu. Dla wielu na świecie to kable wzorcowe za jeszcze rozsądne pieniądze, dla nas wybitne w relacji cena/jakość i stanowiące pewien punkt odniesienia. Większość kabli po Cygnusach odbieramy zwykle jako ekspansywne, płaskie i przejaskrawione, choć chwilę wcześniej wydawały się nam się bardzo dobre. Cygnus ustawia poprzeczkę jeszcze wyżej! 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie