• Cardas Clear Cygnus Power

Cardas Clear Cygnus Power Cord - kabel zasilający ze środkowej linii produktowej Clear Cygnus. Dodatkowe 0.5m - 392zł

długość
2406.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Przy nadawaniu nazwy swojej nowej linii kablowej, George Cardas szukał czegoś, co opisuje muzyczną elegancję produktu. Wybór padł na Cygnus, konstelację łabędzia. Cygnus wywołuje wrażenie, że  muzyka gra w pomieszczeniu otwartym nie tylko do tyłu, ale także do przodu. Instrumentom nadaje się ciało, wokale i instrumenty wydają się bardziej namacalne, w pomieszczeniu odsłuchowym wzrasta wrażenie grania "na żywo", a rozmiar prezentacji jest odczuwalnie większy w porównaniu z CLEAR Sky.

CLEAR Cygnus gra cieplejszą barwą niż CLEAR Sky, ale nie tak bogato jak CLEAR Reflection. Linię Cygnus cechuje również bardzo dobra dynamika, ekspresja, szczegółowość, trójwymiarowa przestrzeń i kontrola na basie, jednakże to wszystko odbywa się przy zachowaniu niezwykłej kultury i elegancji przekazu.

Dla wielu na świecie to kable wzorcowe za jeszcze rozsądne pieniądze, dla nas wybitne w relacji cena/jakość i stanowiące pewien punkt odniesienia. Większość kabli po Cygnusach odbieramy zwykle jako ekspansywne, płaskie i przejaskrawione, choć chwilę wcześniej wydawały się nam się bardzo dobre. Cygnus ustawia poprzeczkę jeszcze wyżej! 

Właściwości:

Clear Cygnus Power zaprojektowano jako zredukowaną wersję kabla Clear Beyond Power w celu zmniejszenia ceny, jednak kosztem jak najmniejszych wyrzeczeń pod kątem wydajności. Największa różnica polega na tym, że główne żyły są po prostu mniejsze, a tym samym mniej odpowiednie dla urządzeń elektronicznych pobierających bardzo wysokie wartości prądu.

Clear Cygnus Power jest idealny dla wszystkich małych przetworników DAC, średnich wzmacniaczy, a nawet wysokiej jakości monitorów wideo. To pierwszy kabel zasilający w naszym asortymencie produktów, w którym filtr pasywny wbudowano w końcówkę kabla.

 

Terminacja: lutowane i zaciskane wtyczki zasilające Cardas ze stykami z czystej posrebrzanej/rodowanej miedzi. Wersja fabryczna z europejską wtyczką i wtykiem prądowym 15A. Na zamówienie dostępna konfekcja z wtykami o obciążalności 20A

 

Konstrukcja kabla


Żyły: Cynowana miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 %, zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału.

 

Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce teflonowej.

 
Podwójne ekranowanie z cynowanej miedzi i drutu nawojowego. Skrętka trzyżyłowa z wypełnionymi powietrzem rurkami z PVC, owinięta taśmą FEP. ­Elastyczna powłoka zewnętrzna z kauczuku termoplastycznego.


Średnica wg AWG: 3x13 AWG

 
Średnica zewnętrzna: 0,500”/12,7mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie