• Cardas Clear Cygnus Speaker

Clear Cygnus Speaker - konfekcja fabryczna single wire na wtykach bananowych lub widełkach. Dodatkowe 0.5m - 1460zł

długość
Terminacja
9539.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Poprawa przewodów Clear Light, która miała utrzymać jego atrakcyjny stosunek cena/jakość nie była prostą rzeczą.. nie mniej udało się! Clear Cygnus Speaker w porównaniu do poprzednika brzmi pełniej, bardziej trójwymiarowo. Oferuje także wyższy stopień stopień wyrafinowania. Przewodniki wykorzystujące technologię dopasowania propagacji sygnału oferują otwartość i dynamikę brzmienia.

 

Clear Cygnus to jeden z najbardziej otwartych, przezroczystych i dynamicznych kabli głośnikowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Zaprojektowany, aby zapewnić niemal czysty poziom za ułamek ceny, Cygnus ma parę przewodników o zrównoważonej propagacji Matched Propagation, skalowanych w złotym współczynniku, z rdzeniem Kevlar Litz, skonstruowanych w oparciu o nasze flagowe przewodniki Clear & Clear Beyond.

 

Będąc o krok poniżej modelu Clear Speaker, Cygnus ma wiele jego cech, w tym spektakularną jakość dźwięku, aluminiowe "obrączki" i złącza, które są zakute na końcach kabla w bezlutowym, dwuetapowym procesie pod ciśnieniem 10.000 PSI, który łączy miedź przewodnika z materiałem złącza.

Cygnus ma wszystko, co jest obecne w Sky X4, a ponadto jest bardziej dynamiczny, z większym rozciągnięciem pasma wysokich częstotliwości i jeszcze bardziej realistyczną, trójwymiarową sceną dźwiękową. Dla wielu Cygnus to idealny kabel głośnikowy o ekstremalnej wydajności.

W 2017 roku Cygnus zajął miejsce Clear Light, co było wynikiem przeprojektowania, które okazało się pasować do premiery nowego produktu. Cygnus, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, może być wewnętrznie połączony w konfigurację biwire..

 

Terminacja: widły lub banany Cardas, zaciskane są pod ciśnieniem 10,000psi w Bandon (Oregon).


Konstrukcja/Geometria: 
Przewodniki Litz z miedzi OFHC o wysokiej klasy czystości (99,9999%); kewlarowy rdzeń; przekrój przewodników skalowany odpowiednio i ułożony zgodnie ze złotym podziałem. Technologia propagacji sygnału; Rozplanowanie typu cross field, uwzględniające naprzemienne ułożenia przewodników; Izolacja PTFE z materiałem rozpraszającym ładunki elektryczne pełniącym funkcję dielektryka; koncentrycznie plecione przewodniki otoczone polipropylenowymi włóknami. Miękka i elastyczna koszulka zewnętrzna.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question