• Cardas Clear Reflection Interconnect

Clear Reflection Interconnect - kabel sygnałowy z linii Clear Reflection. Dodatkowe 0.5m - 1800zł

długość
Terminacja
5000.00
para Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Kabel został zaprojektowany do dostarczania flagowego brzmienia dla zestawów istniejących w świecie rzeczywistym, cechuje go znakomita otwartość góry pasma i prędkość, lecz jeszcze trochę wybacza niedostatki.

Bardzo neutralny i dynamiczny o absolutnie ciemnym tle. Clear Reflection składa hołd modelowi Golden Reference, łącząc wszystko, co najlepsze ze starego, z wszystkim, co najlepsze z nowego.­ Seria Clear Reflection wprowadza również nowy wtyk SRCA w kolorze miedzi, który pasuje do stylistyki czerni i miedzi kabla głośnikowego Clear Reflection Speaker.

Linia Clear Reflection zajmuje szczególne miejsce w całej gamie Clear firmy Cardas Audio, ponieważ łączy w sobie technologię Clear z klasyczną konstrukcją legendarnej serii „Golden”. Przed słuchaczem otwiera się duża, daleko sięgająca przestrzeń, w którym instrumenty i głosy są otoczone własną aurą. CLEAR Reflection zaprasza Cię do wielogodzinnej zabawy.

Żaden inny kabel nie oferuje tak dużej gracji w reprodukcji wokalu. Wysokie pasmo jest zawsze nieco aksamitne, ale znakomicie pokazuje drobne szczegóły bez nachalności. CLEAR Reflection wydaje się brzmieć ciepło i oferuje mocny bas, który jest znacznie bardziej konturowy niż w starszych modelach - to idealny kabel na długie godziny. Spokój, kultura i spójność przekazu.

Nasycenie harmonicznymi, znakomita dynamika i rozdzielczość, wieloplanowa przestrzeń. Przyjemność słuchania lub wysokiej jakości systemy, które mogą zmienić się w coś irytującego.

Konfekcja: firmowe wtyki Cardas SRCA-CU lub CG XLR-CU

 

Konstrukcja kabla 

 
Żyły: rdzeń kewlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w wytłaczanej powłoce z PFA. 

 
Geometria: skrętka dwużyłowa na rdzeniu powietrznym z antystatycznymi rurkami LDPE wypełnionymi powietrzem, owinięta impregnowaną węglem taśmą teflonową. Warstwę zewnętrzną stanowią rurki teflonowe wypełnione powietrzem, których średnica jest 1,618 razy większa niż średnica rurek w rdzeniu, co służy oddzieleniu podwójnych kompozytowych ekranów z cynowanej miedzi i drutu nawojowego od żył sygnałowych.Wykończenie stanowi czarna, bardzo miękka, wytłaczana powłoka z kauczuku termoplastycznego.


Średnica przewodników wg AWG: 2x25,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,420” / 10,66mm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie