• Cardas Iridium Speaker

Iridium Speaker - kabel głośnikowy z cenionej linii Iridium. Dodatkowe 0.5m - 340zł

długość
Terminacja
2259.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Nowa seria Iridium Speaker wnosi więcej neutralności oraz wprowadza poprawę w zakresie tworzenia sceny względem swojego poprzednika, jakim był model Twinlink Speaker. 


Dźwięk z serii Iridium jest zazwyczaj ciepły. Muzyka prezentuje się na szerokiej scenie z wyraźnie ustawionymi obok siebie instrumentami. Głosy brzmią przyjemnie, wysokie tony są lekko obniżone i dlatego łatwo je znieść nawet przy słabych nagraniach. Bas jest dobrze zintegrowany z dźwiękiem i bardziej suchy (mniejsza masa) niż w przypadku wcześniejszych kabli Cardasa (Microtwin / Twinlink).

 

Głośnikowy Iridium jest przewodem odpowiednim dla dowolnej kombinacji wzmacniacza i kolumn, niezależnie od potrzebnej długości kabla. Wewnętrzna konstrukcja kabla bardzo przypomina interkonekt Iridium - zastosowano tu miedź o czystości 99,9999% z przewodnikami o średnicach dobranych zgodnie z zasadą złotego podziału, a także izolatory SPN i FEP. Do budowy kabla głośnikowego wykorzystano także włókna naturalnej bawełny.

 

Całkowity przekrój wiązek przewodników to 2 x 11,5 AWG, a zewnętrzną otulinę kabla w kolorze ciemnoszarym wykonano z elastycznego materiału o nazwie TPR. Głośnikowy Iridium może być zakończony widełkami CGMS lub bananami CABE, montowanymi ręcznie w fabryce firmy w miejscowości Bandon w stanie Oregon. Przewody z serii Iridium produkowane są oczywiście wyłącznie w USA.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question