Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Cardas Parsec Speaker

Kabel głośnikowy Cardas Parsec Speaker. Dodatkowe 0.5m - 560zł

The Availability Of : Dostępny
3639.00
długość:
Terminacja:
couples
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Doskonała równowaga cech. Klasyczna średnica Cardasa, szybki bas, bogate harmoniczne i naturalnie rozszerzona górna oktawa. Działa świetnie z praktycznie każdym głośnikiem, w tym bi-wire. Ten kabel wyewoluował z modelu Quadlink i jest mieszanką starej i nowej technologii, którą można znaleźć we flagowych kablach.

Oprócz dzielenia się niektórymi cechami dźwiękowymi oferowanymi przez flagowe kable Cardasa, Parsec nadal ma ciepło i muzykalność, które sprawiły, że jego poprzednik, model Quadlink, był bestsellerem od prawie 30 lat. Podobnie jak w przypadku Iridium, dźwięk pozostaje po cieplejszej stronie.

Jednakże w Parsec prezentacja jest bardziej namacalna, a wydarzenia muzyczne na scenie wydają się lepiej pasować. Jednorodny obraz dźwiękowy z bardziej płynną reprezentacją głosu, nieco bujnym basem i dobrze przedstawionym wysokim zakresem dopełniają bardzo zrelaksowany obraz dźwiękowy.

Wewnętrznie Parsec jest zbudowany wokół nylonowego rdzenia przewodu powietrznego otoczonego włóknami antystatycznymi, czteroprzewodowego układu star-quad z rurkami powietrznymi z PTFE połączonymi razem taśmą FEP oraz elastycznym płaszczem zewnętrznym TPR.

Wtyki widełkowe Cardas CGMS lub wtyki bananowe CABE. Ręcznie lutowane w Bandon w stanie Oregon.

 

Konstrukcja kabla 


Żyły: Rdzeń kevlarowy w postaci oplotu, miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału.

Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce teflonowej. 
Geometria: Nylonowy rdzeń powietrzny, otoczony włóknami antystatycznymi, cztery żyły w układzie Star-Quad z rurkami teflonowymi wypełnionymi powietrzem, w otulinie z taśmy FEP.

Elastyczna powłoka zewnętrzna z kauczuku termoplastycznego.

Średnica przewodników wg AWG: 4x15,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,500”/12,7mm


Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :