• Chord 2YU Music streamer/player

Cyfrowy interfejs 2yu zamienia transport plików/serwer 2go w wielowyjściowy samodzielny streamer, który może współpracować bezpośrednio z Hugo M Scaler i szeregiem innych przetworników cyfrowo-analogowych.

2599.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

2yu to zaawansowany interfejs cyfrowy zaprojektowany specjalnie dla 2go, umożliwiający stworzenie pełnoprawnego, samodzielnego odtwarzacza sieciowego. 2go wraz z 2yu jest gotowy do użytku z zewnętrznymi przetwornikami cyfrowo-analogowymi a także bezpośrednio ze skalerem Hugo M Scaler. 2yu łączy się bezpośrednio z 2go, aby dodać optyczne wyjście S/PDIF TOSLINK, koncentryczne i BNC (oba 75 omów) oraz sprytnie zintegrowane wyjście USB-A.

2yu oferuje moc obliczeniową 2000 MIPS (milionów instrukcji na sekundę), zintegrowany konwerter częstotliwości próbkowania oraz pętlę synchronizacji fazy audio o niskim jitterze. Wysoce elastyczny w swoich potencjalnych zastosowaniach, 2go z 2yu jest również idealny dla instalatorów, którzy chcą stworzyć dyskretne rozwiązanie do zdalnego przesyłania strumieniowego Roon: duet można podłączyć do portu Ethernet, aby zapewnić przesyłanie strumieniowe do systemu w dowolnym pomieszczeniu.

Podobnie jak 2go, 2yu jest również wytwarzany ręcznie w Wielkiej Brytanii przy użyciu aluminium lotniczego i tych samych wysokiej jakości procesów produkcyjnych, które są nieodłączne dla wszystkich produktów Chord Electronics. Podobnie jak Hugo 2, 2yu posiada cztery polichromatyczne, sferyczne elementy sterujące regulujące wybór wyjścia, funkcje zasilania, wyciszenia i przyciemnienia.

Główne funkcje:
Podepnij 2go do wybranego przez  Ciebie Dać

Zintegrowany konwerter częstotliwości

Konstrukcja o bardzo niskim jitterze

Kompaktowy rozmiar idealny do instalacji domowych w wielu pomieszczeniach

Zasilanie przez Micro USB

Kompatybilność streamer/transport, do pracy wymagany jest 2go
Zasilanie Micro USB (5v, minimum 1A)
Obsługa PCM i DSD 44,1 kHz - 768 kHz, DSD 64 do DSD 256
Wyjścia cyfrowe USB Type-A (do 768kHz lub DSD 256),
BNC lub RCA coax (do 384kHz lub DSD 128),
Optyczne (do 96kHz lub DSD 64)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question