• Chord DAVE – Profesjonalny przetwornik cyfrowoanalogowy oraz przedwzmacniacz

DAVE to flagowy, referencyjny przetwornik DAC. Został on wyposażony w najnowszą, opracowaną przez nas technologię FPGA. Mówiąc wprost – jest to w tej chwili najbardziej zaawansowany technologicznie przetwornik DAC na świecie.

58599.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

DAVE, to najbardziej zaawansowany DAC jaki do tej pory wyprodukowano. Zastosowano w nim najlepsze dostępne technologie konwersji sygnału i użyto nieznanych dotąd zastrzeżonych technik. Wszystko to sprawia, że DAVE jest najbardziej zaawansowanym przetwornikiem DAC/przedwzmacniaczem na świecie . DAVE to skrót od „Digital to Analogue Veritas in Extremis” oznaczający skrajne oddanie sygnału cyfrowego poprzez sygnał analogowy. Nazwa ta w pełni definiuje możliwości, jakie oferuje ten produkt. DAVE jest tak zaawansowany i posiada tak niewiele rozwiązań kompromisowych, że słowo „skrajne” jest tu jak najbardziej na miejscu. Urządzenie to oferuje standard, któremu inne dostępne na rynku przetworniki DAC nie maja szansy dorównać.

Ten przetwornik DAC, który jest jednocześnie wzmacniaczem referencyjnym i cyfrowym przedwzmacniaczem, stanowi produkt dwudziestu lat badań i wdrożeń, które firma Chord poświeciła dla rozwoju jednego produktu. Jego sercem jest układ logiczny Spartan 6 FPGA o tysiąckrotnie większej mocy obliczeniowej niż układy logiczne DAC pochodzące z masowej produkcji. Oprogramowanie układu logicznego FPGA przetwornika DAVE posiada ponad milion linii kodu, umożliwiając rozwiązywanie złożonych problemów związanych z synchronizacja z dużą precyzją i prędkością.

Wyjątkowe możliwości układu FPGA są powiązane z kilkoma kluczowymi zaletami powiązanymi z brzmieniem, w tym ze znacznie ulepszoną synchronizacją i zdolnością tłumienia szumów niż jakikolwiek znany przetwornik DAC. Zastosowana w przetworniku DAC technologia zapewnia nieporównywalną muzykalność i realizm brzmień odtwarzanej muzyki oraz niespotykaną w produktach konkurencji synchronizację. Zainstalowany w urządzeniu cyfrowy potencjometr przekazuje sygnał bezpośrednio do wzmacniacza, zapewniając najczystsze doznania słuchowe.

DAVE posiada pełnowymiarowy ekran LCD, wyświetlający obsługiwane wejście, częstotliwość próbkowania, głośność oraz opcje konfiguracyjne, a wszystko to obudowane zgodnie ze znanym wzornictwem marki Chorus. W przedniej części przetwornika DAVE umieszczono okrągły koder z dużym, wykonanym ze stali nierdzewnej kontrolerem i okrągłymi przyciskami, umożliwiającymi starowanie urządzeniem, które może być również realizowane za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania.

PASMO PRZENOSZENIA 20Hz – 20kHz +/- 0.1dB

ZNIEKSZTAŁCENIA THD + N

127.5dB (AWT)

SEPARACJA KANAŁÓW

>125dB @ 1kHz
DYNAMIKA 127.5dB (AWT)
WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE 1% THD 6.8v RMS z 300Ω (154mW), 1% THD 6.8v RMS z 33Ω (1.4w)
IMPEDANCJA WEJŚCIOWA 0.0055 ohms
ZASILANIE 90v AC – 250v AV, 50Hz – 60Hz
WYMIARY 333.5mm x 71mm x 154mm
MASA 7kG
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question