• Chord Étude Wzmacniacz stereofoniczny 150W

Wyposażony w technologię pochodzącą wprost z przemysłu lotniczego, wzmacniacz Étude jest kompaktowym wzmacniaczem stereo, charakteryzującym się nieprawdopodobną mocą, szybkością i przejrzystością.

26499.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Wielokrotnie nagradzana rodzina produktów Chord Electronics Choral jeszcze nigdy nie brzmiała tak dobrze. Przywitajmy więc Étude, 150 W wzmacniacz mocy klasy AB, wyposażony – po raz pierwszy w historii Chord Electronics – w całkowicie nową topologię, wykorzystującą zaawansowane rozwiązania znane między innymi z branży lotniczej.

Wzmacniacz Étude został zaprojektowany tak, aby uzupełniać i w pełni wykorzystywać potencjał wielokrotnie nagradzanego przetwornika cyfrowo-analogowego DAVE (który został wyposażony w funkcjonalność przedwzmacniacza). Wspomniana powyżej zupełnie nowa topologia zapewnia jeszcze szybsze dostarczanie mocy – oferując niezrównaną dynamikę
i realistyczne kreowanie informacji – oraz bezproblemową kontrolę kolumn głośnikowych.

Konstrukcja Étude oparta jest na technologii wzmacniacza z zaawansowaną korekcją błędów. Wewnątrz urządzenia znaleźć można trzy pojedyncze zasilacze impulsowe wysokiej częstotliwości, po jednym dla każdej aktywnej szyny zasilającej i końcowy dla szyn pomocniczych. Dodaj do tego zaawansowane ekranowanie wewnętrzne, aktywnie chłodzoną komorę wyrównawczą i niestandardowe tranzystory MOSFET firmy Chord Electronics, a dostaniesz Étude, wzmacniacz światowej klasy.

Chociaż wzmacniacz ma moc znamionową na 150 W przy 4 Ω, jeśli uruchomisz Étude w zmostkowanym trybie mono, możesz ją zwiększyć do 300 W przy 4 Ω.

MOC WYJŚCIOWA  150W RMS na kanał przy zniekształceniach 0.05% dla 8Ω
PASMO PRZENOSZENIA
20 Hz – 20 kHz +/– 0.1dB
WZMOCNIENIE
30 dB
SEPARACJA KANAŁÓW  95 dB
IMPEDANCJA WEJŚCIOWA  100 k Ω RCA/XLR
IMPEDANCJA WYJŚCIOWA  0,02 Ω
INDUKCYJNOŚĆ WYJŚCIOWA  <30pf
WYMIARY 333.5 x 71 x 154mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie