• Gato Audio FM-30

Mała i dyskretna kolumna podłogowa cechuje się nie tylko niespotykanym stylem i elegancją, ale także najwyższej jakości brzmieniem.

Gato kolorystka
10495.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Prawdziwy lew! 30 litrów z trzema zoptymalizowanymi 5-calowymi przetwornikami zapewnia nie tylko wyraźną i dynamiczną średnicę, ale także idealną charakterystykę basów, co sprawi, że zdziwisz się, jak osiągnąć tak wspaniały dźwięk z tak dyskretnej i stylowej kolumny. FM-30 to nic innego jak prawdziwy lew w świecie głośników.

 

Kryteria konstrukcyjne tej małej kolumny miały oczywiście na celu uzyskanie najlepszej możliwej wydajności, która zaspokoi nawet najbardziej wymagającego audiofila. Jednak dla nas ważne było również stworzenie stylowej i elegancko wyglądającej estetyki, która wpasowałaby się w wielofunkcyjny salon w nowoczesnym stylu. FM-30 spełnia i przekracza oba cele.

 

Opracowujemy i dostosowujemy każdy przetwornik do jego konkretnego celu w każdym indywidualnym modelu głośników, łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z niektórymi wiodącymi inżynierami przetworników w Danii.

 

Dzięki naszemu podejściu polegającemu na opracowywaniu i dostosowywaniu przetworników do naszych pożądanych parametrów wydajnościowych i projektowych, czerpiemy korzyści z braku kompromisów w zakresie jakości brzmieniowej i wizualnej, dzięki czemu możemy po prostu dostarczyć lepiej brzmiący produkt.

 

Od czasu wynalezienia głośnika w 1925 roku niewiele zmieniło w kwestii wyglądu - z zewnątrz większość głośników nadal wygląda bardzo podobnie. Jednak rozwój w ciągu ostatniej dekady wykorzystania zaawansowanych technologicznie materiałów, zoptymalizowanych systemów magnetycznych, gumowych otoczek o niskiej pamięci i stożków wypełnionych minerałami to tylko niektóre z technologii, które w pełni wykorzystujemy, aby osiągnąć nasz cel doskonałej jakości brzmienia.

 

Wielowarstwowa konstrukcja obudowy Gato Audio FusedMASS zapewnia wyjątkowo wysokie tłumienie wewnętrzne, minimum rezonansów oraz dodatkową wytrzymałość i stabilność materiału. Dzięki laminowaniu różnych materiałów o różnych grubościach i dodaniu specjalnego kleju, inteligentnie usunęliśmy problem rezonansu.

 

W naszych crossoverach PurePHASE skupiamy się na trzech głównych aspektach technicznych, które płynnie łączą nasze najnowocześniejsze konstrukcje przetworników w naprawdę wyjątkowy system głośników. Oprócz zwykłej pracy zwrotnicy - dzielenia prawidłowych częstotliwości dla poszczególnych głośników - system PurePHASE zapewnia również dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie opóźnienie grup liniowych i szerokie rozproszenie liniowe. Ta technologia zwrotnicy została opracowana specjalnie dla naszej oferty głośników FM.

 

Kolejną specjalną cechą naszej oferty głośników FM jest możliwość dostosowania brzmienia głośnika przez słuchacza. Ta delikatna regulacja dźwiękowa pozwala nie tylko dostosować kolumny do własnego gustu, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego - zapewnia również, że żadne szczegóły nie zostaną utracone, a słuchacz zachowa pełny, bogaty, oryginalny dźwięk.

 

Funkcje

Konstrukcja przetwornika o niskiej kompresji

Zwrotnica PurePHASE

Technologia FusedMASS

Prosta regulacja zwrotnicy

Możliwość dostosowania do każdych warunków akustycznych

Elegancka, magnetyczna maskownica na każdy głośnik

Specyfikacja techniczna:
- System 3-drożny
- Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 do 250 W
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2 x 150mm mineral cone, low loss suspension
- Przetwornik średniotonowy 150mm mineral cone, low loss suspension
- Przetwornik wysokotonowy 38mm ring radiator
- Pasmo przenoszenia 37 Hz – 35kHz
- Skuteczność 87dB
- Impedancja 4 Ω
- Wymiary (S x W x G) mm 310 x 970 x 335
- Waga kg 29

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question