• Gato Audio FM-50

trójdrożna kolumna podłogowa

14495.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Ten bezkompromisowy, duży, trójdrożny głośnik oferuje ogromną moc, dynamikę i scenę dźwiękową obok której nie da się przejść obojętnie!

 

Dwa zoptymalizowane 6-calowe dedykowane przetworniki basowe stanowią podstawę doskonałej wydajności tej wspaniałej kolumny podłogowej. FM-50 zrobi na Tobie wrażenie na wszystkich płaszczyznach - ma bardzo kontrolowany bas, gładką, szczegółową i dynamiczną średnicę oraz wyraźną, czystą górą wolną od rezonansu. FM-50 oferuje niezrównaną spójność i precyzję projekcji sceny dźwiękowej.

 

Postanowiliśmy stworzyć „projektor sceny dźwiękowej”, który po prostu znika pozostawiając tylko muzykę. Może odtwarzać dowolny instrument w sposób realistyczny i dynamiczny, ale także przenosić słuchacza do emocji, środowiska akustycznego i energii w miejscu, w którym nagrano muzykę.

 

Opracowujemy i dostosowujemy każdy przetwornik do jego konkretnego celu w każdym indywidualnym modelu głośników, łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z niektórymi wiodącymi inżynierami przetworników w Danii.

 

Dzięki naszemu podejściu polegającemu na opracowywaniu i dostosowywaniu przetworników do naszych pożądanych parametrów wydajnościowych i projektowych, czerpiemy korzyści z braku kompromisów w zakresie jakości brzmieniowej i wizualnej, dzięki czemu możemy po prostu dostarczyć lepiej brzmiący produkt.

 

Od czasu wynalezienia głośnika w 1925 roku niewiele zmieniło w kwestii wyglądu - z zewnątrz większość głośników nadal wygląda bardzo podobnie. Jednak rozwój w ciągu ostatniej dekady wykorzystania zaawansowanych technologicznie materiałów, zoptymalizowanych systemów magnetycznych, gumowych otoczek o niskiej pamięci i stożków wypełnionych minerałami to tylko niektóre z technologii, które w pełni wykorzystujemy, aby osiągnąć nasz cel doskonałej jakości brzmienia.

 

Wielowarstwowa konstrukcja obudowy Gato Audio FusedMASS zapewnia wyjątkowo wysokie tłumienie wewnętrzne, minimum rezonansów oraz dodatkową wytrzymałość i stabilność materiału. Dzięki laminowaniu różnych materiałów o różnych grubościach i dodaniu specjalnego kleju, inteligentnie usunęliśmy problem rezonansu.

 

W naszych crossoverach PurePHASE skupiamy się na trzech głównych aspektach technicznych, które płynnie łączą nasze najnowocześniejsze konstrukcje przetworników w naprawdę wyjątkowy system głośników. Oprócz zwykłej pracy zwrotnicy - dzielenia prawidłowych częstotliwości dla poszczególnych głośników - system PurePHASE zapewnia również dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie opóźnienie grup liniowych i szerokie rozproszenie liniowe. Ta technologia zwrotnicy została opracowana specjalnie dla naszej oferty głośników FM.

 

Kolejną specjalną cechą naszej oferty głośników FM jest możliwość dostosowania brzmienia głośnika przez słuchacza. Ta delikatna regulacja dźwiękowa pozwala nie tylko dostosować kolumny do własnego gustu, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego - zapewnia również, że żadne szczegóły nie zostaną utracone, a słuchacz zachowa pełny, bogaty, oryginalny dźwięk.

 

Funkcje

Konstrukcja przetwornika o niskiej kompresji

Zwrotnica PurePHASE

Technologia FusedMASS

Prosta regulacja zwrotnicy

Możliwość dostosowania do każdych warunków akustycznych

Elegancka, magnetyczna maskownica na każdy głośnik

Specyfikacja techniczna:
- System 3-drożny
- Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 - 300 W
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2x 170mm mineral cone, low loss suspension, motor with shorting rings and long lineare throw
- Przetwornik średniotonowy 150mm mineral cone, low loss suspension, motor with shorting rings and optimised voice coil
- Przetwornik wysokotonowy 38mm ring radiator, powerful ferrite motor and optimised chamber
- Pasmo przenoszenia 32 Hz – 35kHz
- Skuteczność 88dB
- Impedancja 4 Ω
- Częstotliwość podziału Advanced PurePhase crossover technology
- Wymiary (S x W x G) mm 330 x 1075 x 405
- Waga kg 29

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie