• Gato Audio FM-8

Gato kolorystka
2995.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Wspaniała, podstawkowa kolumna z serii Gato Audio FM spowoduje opad szczęki dzięki ogromnej scenie dźwiękowej i potędze brzmienia!

 

FM-8 ustanawia nowe standardy w świecie małych głośników, a dzięki jedynie 8 litrom objętości wewnętrznej i całkowitej wysokości wynoszącej zaledwie 300 mm idealnie mieści się na półce z książkami lub stoliku telewizyjnym. Jednak FM-8 sprytnie zapewnia pełny, bogaty dźwięk większego głośnika z intymnością, precyzją i spójną sceną dźwiękową, z której słyną małe, dwudrożne kolumny.

 

Celem tego małego arcydzieła jest zapewnienie najlepszej możliwej jakości dźwięku w najmniejszej możliwej obudowie, z myślą o wielkiej wszechstronności. Jest przeznaczony dla najbardziej krytycznych słuchaczy w małym pokoju odsłuchowym lub w innym środowisku o niekorzystnych warunkach.

 

FM-8 równie dobrze mógłby być częścią większego systemu wielokanałowego zapewniającego idealną spójność i synergię z naszymi innymi modelami z serii głośników FM

 

Opracowujemy i dostosowujemy każdy przetwornik do jego konkretnego celu w każdym indywidualnym modelu głośników, łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z niektórymi wiodącymi inżynierami przetworników w Danii.

 

Dzięki naszemu podejściu polegającemu na opracowywaniu i dostosowywaniu przetworników do naszych pożądanych parametrów wydajnościowych i projektowych, czerpiemy korzyści z braku kompromisów w zakresie jakości brzmieniowej i wizualnej, dzięki czemu możemy po prostu dostarczyć lepiej brzmiący produkt.

 

Od czasu wynalezienia głośnika w 1925 roku niewiele zmieniło w kwestii wyglądu - z zewnątrz większość głośników nadal wygląda bardzo podobnie. Jednak rozwój w ciągu ostatniej dekady wykorzystania zaawansowanych technologicznie materiałów, zoptymalizowanych systemów magnetycznych, gumowych otoczek o niskiej pamięci i stożków wypełnionych minerałami to tylko niektóre z technologii, które w pełni wykorzystujemy, aby osiągnąć nasz cel doskonałej jakości brzmienia.

 

Wielowarstwowa konstrukcja obudowy Gato Audio FusedMASS zapewnia wyjątkowo wysokie tłumienie wewnętrzne, minimum rezonansów oraz dodatkową wytrzymałość i stabilność materiału. Dzięki laminowaniu różnych materiałów o różnych grubościach i dodaniu specjalnego kleju, inteligentnie usunęliśmy problem rezonansu.

 

W naszych crossoverach PurePHASE skupiamy się na trzech głównych aspektach technicznych, które płynnie łączą nasze najnowocześniejsze konstrukcje przetworników w naprawdę wyjątkowy system głośników. Oprócz zwykłej pracy zwrotnicy - dzielenia prawidłowych częstotliwości dla poszczególnych głośników - system PurePHASE zapewnia również dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie opóźnienie grup liniowych i szerokie rozproszenie liniowe. Ta technologia zwrotnicy została opracowana specjalnie dla naszej oferty głośników FM.

 

Kolejną specjalną cechą naszej oferty głośników FM jest możliwość dostosowania brzmienia głośnika przez słuchacza. Ta delikatna regulacja dźwiękowa pozwala nie tylko dostosować kolumny do własnego gustu, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego - zapewnia również, że żadne szczegóły nie zostaną utracone, a słuchacz zachowa pełny, bogaty, oryginalny dźwięk.

 

Funkcje

Konstrukcja przetwornika o niskiej kompresji

Zwrotnica PurePHASE

Technologia FusedMASS

Prosta regulacja zwrotnicy

Możliwość dostosowania do każdych warunków akustycznych

Elegancka, magnetyczna maskownica na każdy głośnik

Specyfikacja techniczna:
- System 2-drożny
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 150 mm
- Przetwornik wysokotonowy 38 mm
- Pasmo przenoszenia 45 Hz – 35kHz
- Skuteczność 85dB
- Impedancja 4 Ω
- Wymiary (S x W x G) mm 180 x 300 x 260
- Waga kg 9

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie