• Gato Audio FM-9

Kolumna na ścianę

Gato kolorystka
9290.00
couples Add to wishlist
The quantity in the package 1 couples
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Ten artystyczny i dyskretny głośnik ścienny zintegruje się z każdym domem i zaoferuje niezrównaną wydajność i styl.

 

Głośnik naścienny FM-9 ma 9 litrów objętości, aby obsłużyć 6-calowy przetwornik nisko-średniotonowy. Kolumna została specjalnie zaprojektowana do zawieszenia na ścianie, dlatego wykorzystuje ścianę za głośnikiem, aby poprawić zakres niskich częstotliwości i dynamikę. FM-9 zachwyci nawet krytycznego słuchacza pełnym brzmieniem i precyzyjną sceną dźwiękową, nawet w mniej niż idealnym pomieszczeniu odsłuchowym.

 

Zaprojektowaliśmy FM-9 tak mały i dyskretny, jak to możliwe, bez uszczerbku na wydajności i jakości. Zakrzywione boki i tył sprawiają, że kolumna wydaje się unosić, a nie być przymocowana do ściany. FM-9 będzie idealny w systemie stereo, w systemie surround lub jako wsparcie tylnych głośników w większym zestawie wielokanałowym.

 

Smukły i elegancki FM-9 można zamontować na ścianie za pomocą zintegrowanych wsporników „dziurki od klucza” i zaledwie dwóch śrub. Ten wspornik montażowy znajduje się z tyłu głośnika, dzięki czemu zapewnia niewidoczny i łatwy montaż. Wystarczy postępować zgodnie z dostarczoną instrukcją instalacji lub skorzystać z szablonu wierconego otworu w celu jeszcze łatwiejszego montażu. Dostarczone są cztery gumowe podkładki tłumiące, aby zapewnić, że głośnik nie wytworzy niepożądanych rezonansów na ścianie.

 

Opracowujemy i dostosowujemy każdy przetwornik do jego konkretnego celu w każdym indywidualnym modelu głośników, łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z niektórymi wiodącymi inżynierami przetworników w Danii.

 

Dzięki naszemu podejściu polegającemu na opracowywaniu i dostosowywaniu przetworników do naszych pożądanych parametrów wydajnościowych i projektowych, czerpiemy korzyści z braku kompromisów w zakresie jakości brzmieniowej i wizualnej, dzięki czemu możemy po prostu dostarczyć lepiej brzmiący produkt.

 

Od czasu wynalezienia głośnika w 1925 roku niewiele zmieniło w kwestii wyglądu - z zewnątrz większość głośników nadal wygląda bardzo podobnie. Jednak rozwój w ciągu ostatniej dekady wykorzystania zaawansowanych technologicznie materiałów, zoptymalizowanych systemów magnetycznych, gumowych otoczek o niskiej pamięci i stożków wypełnionych minerałami to tylko niektóre z technologii, które w pełni wykorzystujemy, aby osiągnąć nasz cel doskonałej jakości brzmienia.

 

Wielowarstwowa konstrukcja obudowy Gato Audio FusedMASS zapewnia wyjątkowo wysokie tłumienie wewnętrzne, minimum rezonansów oraz dodatkową wytrzymałość i stabilność materiału. Dzięki laminowaniu różnych materiałów o różnych grubościach i dodaniu specjalnego kleju, inteligentnie usunęliśmy problem rezonansu.

 

W naszych crossoverach PurePHASE skupiamy się na trzech głównych aspektach technicznych, które płynnie łączą nasze najnowocześniejsze konstrukcje przetworników w naprawdę wyjątkowy system głośników. Oprócz zwykłej pracy zwrotnicy - dzielenia prawidłowych częstotliwości dla poszczególnych głośników - system PurePHASE zapewnia również dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie opóźnienie grup liniowych i szerokie rozproszenie liniowe. Ta technologia zwrotnicy została opracowana specjalnie dla naszej oferty głośników FM.

 

Kolejną specjalną cechą naszej oferty głośników FM jest możliwość dostosowania brzmienia głośnika przez słuchacza. Ta delikatna regulacja dźwiękowa pozwala nie tylko dostosować kolumny do własnego gustu, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego - zapewnia również, że żadne szczegóły nie zostaną utracone, a słuchacz zachowa pełny, bogaty, oryginalny dźwięk.

 

Funkcje

Konstrukcja przetwornika o niskiej kompresji

Zwrotnica PurePHASE

Technologia FusedMASS

Prosta regulacja zwrotnicy

Możliwość dostosowania do każdych warunków akustycznych

Elegancka, magnetyczna maskownica na każdy głośnik

Specyfikacja techniczna:
- Typ 2-drożna kolumna naścienna
- Impedancja: 4 ohm
- Impedancja: 85dB
- Pasmo Przenoszenia: 45 Hz – 35kHz
- Rekomendowana Moc Wzmacniacza: 50 do 200 W
- Wymiary: (SxGxW) 355 x 490 x 110 mm
- Waga: 10kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question