• Gato Audio PRD-3S

Referencyjny przedwzmacniacz z przetwornikiem DAC

Gato kolorystka
10490.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

PRD-3S jest niezbędną częścią systemu referencyjnego Gato Audio, idealny partner dla monoblokowych wzmacniaczy mocy PWR-222.

 

Na analogowym etapie wejściowym wszystko się zaczyna. Nie tylko łączy zewnętrzne wejścia i wbudowany przetwornik DAC ze stopniem wyjściowym, dostosowuje impedancje, reguluje poziomy i przełącza sygnały. Bardzo delikatne objęcie delikatnych sygnałów analogowych jest ważne dla całkowitej wydajności przedwzmacniacza. W Gato Audio wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w „graniu” wzmacniaczy analogowych, aby ten konkretny etap działał jak najlepiej. Dostosowaliśmy stopień wejściowy, aby działał z naturalnym i realistycznym dźwiękiem, wpływając w jak najmniejszym stopniu na oryginalny sygnał.

 

PRD-3S oferuje nie tylko szeroki zakres wejść cyfrowych i analogowych, ale także wyjścia liniowe, sygnał wyzwalający dla zewnętrznych wzmacniaczy mocy oraz konfigurowalne wejście kina domowego. Wejście HT może zmienić przedwzmacniacz w przedwzmacniacz o stałym poziomie do użytku w konfiguracji surround, bez uszczerbku dla wydajności dźwiękowej.

 

Wbudowany przetwornik C/A oferuje naprawdę wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu dedykowanego zasilacza, przetwornika Burr-Brown PCM1794 o zrównoważonym napędzie, zoptymalizowanego przetwornika I/V o dużej przepustowości i stopnia analogowego z filtrami dolnoprzepustowymi o niskim Q.

 

Wszystkie wejścia cyfrowe są upsamplowane do 24bit / 192kHz. Ten przetwornik cyfrowo-analogowy uaktualni dowolne źródło cyfrowe - takie jak przewodowe lub bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z komputera lub napędu CD - do najwyższego poziomu szczegółów i wydajności muzycznej.​

 

Wejście Bluetooth NPM obsługuje dźwięk aptX ™ HD 24Bit. Oznacza to, że Twój DIA-400S może odbierać dźwięk z każdej aplikacji na smartfony lub tablety w jakości „lepszej niż CD”.

 

Funkcje

Wbudowany przetwornik C/A 24bit/192kHz z upsamplingiem

Wejście cyfrowe koncentryczne i asynchroniczne USB do 24bit/192kHz, optyczne do 24bit/96kHz

Odbiornik aptX HD Bluetooth 4.2, obsługuje 24 bity/48 kHz

Dwa wejścia niezbalansowane i jedno zbalansowane

Obudowa niemagnetyczna

Funkcja Direct; możliwość wykorzystania w systemie kina domowego

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia analogowe XLR i RCA
- Wejścia cyfrowe: USB, współosiowe i optyczne
- Bluetooth aptX
- Dwie pary wyjść XLR i jedna para RCA
- Najwyższej klasy przetwornik C/A PCM1794
- Pasmo przenoszenia 20 Hz-100 kHz - 0.5 dB
- Zniekształcenia THD <0,001%
- Wyjścia RCA, XLR
- Wyzwalacz 12V
- Pilot
- Pobór mocy (max) 30 W
- Pobór mocy (standby) < 1W
- Wymiary (S x W x G) mm 325 x 105 x 420
- Waga kg 7

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie