
T1 EVO Phono posiada przełączany przedwzmacniacz gramofonowy, który umożliwia bezpośrednie podłączenie do dowolnego wzmacniacza, aktywnego głośnika itp.
Gramofon Pro-Ject T1 EVO Phono ma na celu dostarczenie prawdziwego, wysokiej jakości dźwięku przy ograniczonym budżecie. Dzięki wysokiej jakości materiałom, stylowemu wyglądowi i bogatemu, żywemu dźwiękowi, długotrwały proces projektowania urządzenia, pozwolił na dostarczenie wysokiej jakości wraz z niską ceną.
Stylowa, frezowana podstawa, dostępna w wykończeniu czarny wysoki połysk, biała satyna lub orzech, nie zawiera żadnych plastikowych części i jest starannie wykonana, aby zapewnić brak pustych przestrzeni wewnątrz, a tym samym uniknąć niepożądanych wibracji w obudowie.
Kontynuując tę filozofię w projekcie, szklany talerz, także jest ciężki, o zerowym współczynniku rezonowania – ponownie unikając wad plastikowych lub lekkich stalowych alternatyw. Specjalnie wybrane nóżki gramofonu również dobrze izolują T1 EVO Phono od jakichkolwiek wibracji.

Główne Cechy:
- Wbudowany, przełączany przedwzmacniacz gramofonowy
- Elektroniczna zmiana prędkości dla wszystkich modeli
- Wstępnie wyregulowana wkładka Ortofon OM10
- Konstrukcja sub-talerza antyrezonansowego
- Ciężki, 8-milimetrowy talerz z piaskowanego szkła, bez rezonansu
- Precyzyjna, ciężka, pełna rama obrabiana CNC
- 8.6” bardzo precyzyjne i lekkie aluminiowe ramię gramofonu
- Bezwibracyjne łożysko ramienia o niskim tarciu
- Jednoczęściowa konstrukcja ramienia ze zintegrowanym headshell'em
- W zestawie przewód Connect it Phono E RCA o małej pojemności
- Stopki pochłaniające wibracje
- Elegancka osłona przeciwkurzowa, z regulowanymi zawiasami
- Dostępne w kolorach: czarnym o wysokim połysku, satynowej bieli i orzechu
- Wytwarzane ręcznie w Europie

Audiofilski Design
W T1 EVO Phono silnik napędza pasek, przymocowany do nowego, większego subtalerza, który jest zamontowany w ultraprecyzyjnym łożysku głównym o dokładności 0.001 mm z utwardzoną stalową osią i tuleją wykonaną z mosiądzu.
Dzięki swojej prostej, 8,6-calowej długości efektywnej i sztywnej aluminiowej konstrukcji, jednoczęściowe ramię posiada również łożyska o niskim tarciu dla najwyższej dokładności.
Dostarczany z wkładką Ortofon OM 10 Moving Magnet, jest to prawdziwy system HiFi bez kompromisów.
Audiofilska inżynieria. Bez plastiku
Stylowa, frezowana drewniana podstawa nie zawiera żadnych plastikowych części i jest starannie wykonana, aby zapewnić brak pustych przestrzeni wewnątrz, a tym samym uniknąć niepożądanych wibracji w obudowie. Kontynuując tę filozofię w projekcie, szklany talerz jest również ciężki, o zerowym współczynniku rezonowania – ponownie unikając wad plastikowych lub lekkich stalowych alternatyw.
Więcej dźwięku
Ramię T1 EVO Phono to kompletna, jednoczęściowa konstrukcja, wykonana całkowicie z aluminium! W połączeniu z łożyskami o niskim tarciu gwarantuje absolutną dokładność w użyciu. Zintegrowana głowica również nie powoduje żadnych dodatkowych wibracji i stanowi duże ulepszenie w stosunku do innych odłączanych, przykręcanych lub przyklejanych głowic. Napędzany paskiem silnik jest przymocowany do nowo zaprojektowanego subtalerza, który jest zamontowany w ultraprecyzyjnym łożysku głównym o dokładności 0,001 mm z utwardzoną stalową osią i tuleją z mosiądzu. T1 EVO Phono jest w stanie zapewnić płynną, antyrezonansową platformę obrotową dla ramienia i wkładki.
Ortofon OM10
Gramofon dostarczany z wkładką Ortofon OM10 Moving Magnet, jest to prawdziwy system odtwarzania hi-fi bez żadnych kompromisów.
Wyprodukowane w UE
Wyprodukowany w Europie przez fabrykę gramofonów z wieloletnim doświadczeniem, jest to prawdziwy gramofon hi-fi, który wygląda i brzmi wspaniale.