• JBL Conceal C62

Głośnik niewidoczny JBL Conceal C62. Cena za sztukę,

3390.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

JBL Conceal Series C62 to wysokowydajny niewidoczny głośnik architektoniczny o konstrukcji z pojedynczym panelem o doskonałych parametrach akustycznych. Panel C62 zawiera sztywną ramę, w której znajdują się przetworniki i komponenty akustyczne, które można znaleźć w konwencjonalnych, widocznych, architektonicznych głośnikach ściennych lub sufitowych.

Rama mocowana jest bezpośrednio do obramowania strukturalnego ściany, podczas gdy czoło głośnika – panel FidelityGlass; – ma gładką i trwałą powierzchnię, która została zaprojektowana tak, aby była wykończona w podobny sposób jak otaczająca go płyta ścienna. Gdy krawędzie głośnika są wyrównane z płytą ścienną, szwy są klejone i szpachlowane przy użyciu powszechnych metod i technik. Po wyszlifowaniu i odpowiednim przygotowaniu wystarczy pomalować lub pokryć tapetą powierzchnię głośnika, aby uzyskać żądane wykończenie.

C62 zawiera element napędowy współpracujący z panelem akustycznym FidelityGlass;, aby zapewnić składową dźwięku o wysokiej i średniej częstotliwości. Panel wykorzystuje również 6,5-calowy przetwornik niskotonowy współpracujący z panelem FidelityGlass, aby zapewnić wydajność basów. To połączenie przetworników i opatentowanych technologii zapewnia wysokiej jakości dźwięk, który może konkurować z tradycyjnymi głośnikami ściennymi.

Podstawą panelu C62 jest formowana tłocznie przegroda, która zapewnia sztywną ramę dla całego zespołu. Panel akustyczny FidelityGlass jest przymocowany do ramy i służy jako membrana dla przetworników. W panelu jeden neodymowy przetwornik średniotonowy i wysokotonowy działa w harmonii z niestandardowymi materiałami i dostrojeniem panelu FidelityGlass, aby zapewnić nieskazitelne szczegóły i dokładny dźwięk.

Równoważąc system C62, 6,5-calowy (165 mm) głośnik niskotonowy o dużej mocy działający w połączeniu z panelem FidelityGlass i dostrojoną obudową zapewnia dolny koniec. Zaawansowana sieć zwrotnicy oparta jest na wiodącej w branży wiedzy specjalistycznej JBL w zakresie akustyki i zawiera samorezujący się obwód ochronny dla systemu C62, zapewniający najwyższą niezawodność przez długi czas.

Instalacja niewidocznego głośnika Conceal jest taka sama, jak w przypadku standardowej łaty z płyt kartonowo-gipsowych. W przypadku nowej konstrukcji dostępna jest drewniana tablica do oznaczania miejsca podczas montażu płyty gipsowo-kartonowej. Dostępne są szczegółowe instrukcje, które pomogą zapewnić prawidłową instalację. Po zamontowaniu i ponownym sprawdzeniu dopasowania panelu do płyty gipsowo-kartonowej, kluczowe jest przetestowanie głośników pod kątem prawidłowego działania ze wzmacnianym źródłem dźwięku przed przejściem do etapu oklejania płyt kartonowo-gipsowych i wykończenia.

Całkowita niewidoczność produktów z serii Conceal w połączeniu z ich szerokim półkulistym wzorem pokrycia akustycznego pozwala na optymalne umieszczenie praktycznie w dowolnym miejscu pomieszczenia, czy to na ścianie, czy na suficie. Gotowe korzyści estetyczne znacznie przewyższają zalety tradycyjnego głośnika ściennego lub sufitowego, co zapewnia nowy poziom wydajności. SeriaJBL Conceal to najlepsze rozwiązanie dla wysokowydajnego architektonicznego dźwięku.

Rodzaj: 2-drożny głośnik ścienny / sufitowy
Głośnik niskotonowy: 6,5-calowy (165 mm) głośnik niskotonowy z 1-calową (25 mm) cewką
Przetwornik wysokiej częstotliwości: Przetwornik cewki drgającej o średnicy 1,18 cala (30 mm) z magnesem neodymowym
Zalecana moc wzmacniacza: 50 – 100 WRMS
Impedancja: 4 Ohm
Czułość głośnika: 83 dB / 1 W / 1 m zmierzone w pomieszczeniu
Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 20 kHz (-6 dB) mierzone w pomieszczeniu
Częstotliwość podziału: 600 Hz
Typ obudowy: Zamknięte, z drewnianą skrzynką
Ochrona: Dwa niezależne urządzenia samoresetujące (LF i HF)
Typ danych wejściowych: Pięciodrożne, pozłacane, sprężynowe zaciski zaciskowe

Wymiary
Wymiary panelu: 302 mm wys. X 403 mm szer. X 98 mm gł.
Wymiary wycięcia: 305 mm wys. X 406 szer.
Głębokość montażowa: 86 mm
waga produktu: 5,9 kg
Waga wysyłki: 7,1 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question