• JBL L52 Classic

Jako najmniejszy członek kultowej serii JBL Classic, L52 Classic zapewniają potężny dźwięk, który trzeba usłyszeć, aby w niego uwierzyć! Cena za sztukę.

Model
Maskownica
2395.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

JBL Classic to wyjątkowa rodzina produktów luxury audio o najwyższej klasy właściwościach akustycznych i ponadczasowym designie retro. Nowe monitoryL52 Classic, podążając za większymi modelami L100 Classic i L82 Classic, doskonale odnajdują się w tym zestawie. Wygląd L52 Classic nawiązuje do większego rodzeństwa obudową z forniru z drewna orzechowego i piankową maskownicą Quadrex, dostępną w kolorze czarnym, niebieskim lub pomarańczowym.


JBL L52 Classic zostały zaprojektowane i skonstruowane w znanym na całym świecie zakładzie inżynierii akustycznej JBL w Northridge w Kalifornii. To 2-drożne kolumny podstawkowe wykorzystujące zaawansowane technologie akustyczne JBL w połączeniu z wielokrotnie nagradzanym stylem retro, inspirowanym przez wcześniejsze, kultowe modele. Na ten wyjątkowy design vintage składa się obudowa z prawdziwego forniru z drewna orzechowego i wybór maskownic z pianki Quadrex w trzech kolorach.

 

Pod tak skonstruowaną, kultową obudową znajduje się kolumna skomponowana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań akustycznych, zapewniająca legendarny dźwięk JBL, który zadowoli każdego miłośnika muzyki. Główną cechą tego monitora jest 0,75-calowy (20 mm) tytanowy tweeter z falowodem z soczewką akustyczną oraz 5,25-calowy (133 mm) woofer z czystej celulozy z odlewanym koszem. Całość pracuje w obudowie typu bass-reflex z dostrojonym z przodu portem. To legenda czerpiąca z najnowocześniejszych technologii!


JBL L100 Classic i JBL L82 Classic otrzymały wiele nagród i wyróżnień od czasu ich wprowadzenia do sprzedaży. Kiedy zespół programistów tworzył koncepcję wersji kompaktowej, wydajność musiała być pierwszorzędna i przekraczać wszelkie oczekiwania dotyczące produktu tej wielkości. Wykorzystując 75 lat doświadczenia JBL, inżynierowie z Harman Center of Acoustics Excellence w Northridge w Kalifornii stworzyli model L52 Classic osiągając sukces pod każdym względem.Bas jest potężny, dźwięk dynamiczny, a scena dźwiękowa wyjątkowo duża. Dla tych, którzy nie mają miejsca na większe modele z serii Classic, L52 Classic to idealne rozwiązanie bez szkody dla dźwięku.

Dwudrożna kolumna podstawkowa

Głośnik niskotonowy: 5,25" (133 mm) z czystej celulozy (JW135PW-4)

Przetwornik wysokotonowy: 0,75" (20 mm) tytanowy z falowodem (JT020TI1-4)

Zalecana moc wzmacniacza: 10-75 W RMS

Impedancja: 4 Ohm

Czułość głośnika: 85 dB/2,83 V/1 m

Pasmo przenoszenia: 47 Hz -24 kHz (-6 dB)

Częstotliwość podziału: 2,8 kHz

Obudowa typu bass reflex z forniru z drewna orzechowego

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question