• JBL L75 MS

JBL L75 MS - zintegrowany system muzyczny

Kolor
7990.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

To najwyższej klasy esencja naprawdę wspaniałego systemu dźwiękowego, który już został określony „natychmiastowym klasykiem”. To prosty sposób słuchania ulubionej muzyki bez poświęcania jakości akustycznej. Jako nowoczesna forma tradycyjnego systemu Hi-Fi, JBL L75 MSczerpie inspirację z serii JBL Classic, z którą dzieli obudowę z forniru z drewna orzechowego i czarną piankową maskownicę Quadrex. Za tym wyglądem retro kryje się całkowicie nowoczesna technologia akustyczna, w tym możliwość odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości oraz bogactwo połączeń przewodowych i bezprzewodowych.

Dla większości współczesnych słuchaczy streaming audio zapewnia łatwy i wygodny dostęp do całego świata muzyki. Właśnie dla nich idealnym rozwiązaniem jest JBL L75 MS. Zintegrowany mechanizm przesyłania strumieniowego zapewnia zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe funkcje audio przez sieć Ethernet, wbudowany Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i dźwięk Bluetooth. Przetwornik cyfrowo-analogowy (32-bitowy/192kHz) o wysokiej rozdzielczości zapewnia, że ulubiona muzyka będzie odtwarzana z najwyższą wiernością.

Oprócz wysokiej jakości bezprzewodowego dźwięku,JBL L75 MS zapewnia szereg połączeń dla fizycznych źródeł, w tym wejście analogowe 3,5 mm. Miłośnicy płyt winylowych mają do dyspozycji wejście phono (MM) do podłączenia gramofonu oraz wejście HDMI ARC zapewniające doskonały dźwięk z filmów i gier po podłączeniu do telewizora. Aby uzyskać jeszcze większy efekt akustyczny, dostępne jest dedykowane wyjście do podłączenia zewnętrznego subwoofera. Wszystko po to, aby stworzyć naprawdę świetny system dźwiękowy, nie zajmując dużo miejsca. 

Zaprojektowany i skonstruowany w Harman Center of Acoustics Excellence w Northridge w Kalifornii, JBL L75 MS wykorzystuje 75-letnie doświadczenie JBL, by zapewnić naprawdę wyjątkowy dźwięk. Za piankową maskownicą Quadrex i zakrzywionym panelem przednim, JBL L75 MS zawiera parę 1-calowych kopułkowych przetworników wysokotonowych z tytanu z falowodami, parę 5,25-calowych głośników niskotonowych z białymi stożkami i jeden 4-calowy przetwornik średniotonowy usytuowany centralnie.

Każdy z pięciu przetworników ma dedykowany kanał wzmocnienia i strojenia DSP, aby zapewnić niezwykle szeroką scenę dźwiękową na dużym obszarze odsłuchowym. Obsługa systemu L75 MS odbywa się za pomocą aluminiowego panelu sterowania na górze obudowy z drewna orzechowego, dołączonego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania lub łączności bezprzewodowej z Google Chromecast, Apple AirPlay 2 lub urządzeniem obsługującym Bluetooth.

„System muzyczny L75 MS z pewnością przyciągnie nowych klientów, którzy marzą o niesamowitym dźwięku JBL, ale bez całej złożoności i bałaganu systemu komponentowego”, powiedział Jim Garrett, starszy dyrektor ds. strategii produktu i planowania w Luxury Audio firmy Harman. „Dzięki rozbudowanej łączności i atrakcyjnemu wyglądowi serii Classic nie ma dziś na rynku po prostu nic podobnego!”

___________________________________________________________________________________________________________________

System muzyczny JBL Classic L75ms w specjalnej wersji Black Edition

Choć popularność i akustyczna wydajność kolumn serii Classic jest niezaprzeczalna, ich zdecydowany wygląd z orzechowym fornirem i jaskrawymi kolorami maskownic mogą nie pasować do każdego wystroju i wnętrza. Przygotowany pakiet Black Edition Appearance Package to propozycja zmiany wyglądu tych kolumn w najbardziej elegancki sposób. Każda obudowa jest poddawana wieloetapowemu, pracochłonnemu procesowi malowania, który rozpoczyna się od nałożenia czarnej warstwy bazowej, a kończy na luksusowym wykończeniu na wysoki połysk, w wyniku czego powstaje lustrzana powierzchnia zewnętrzna.

Czarne maskownice z pianki Quadrex są podkreślone unikalnymi złotymi plakietkami JBL, które wizualnie identyfikują te modele jako produkty z edycji specjalnej. Kolumny Black Edition to modele nowoczesne, która wpasują się w domu o praktycznie każdym wystroju. Zaprojektowany i skonstruowany w światowej sławy zakładzie inżynierii akustycznej JBL w Northridge w Kalifornii, L75ms to kompletny system muzyczny, który łączy sprawdzone technologie JBL z rozbudowaną łącznością bezprzewodową i tradycyjną.

Jako nowoczesne przeobrażenie klasycznego stołowego systemu Hi-Fi, L75ms łączy łączność bezprzewodową przez Apple Airplay2, wbudowany Google Chromecast i Bluetooth, z wysokowydajnymi dedykowanymi wejściami dla gramofonu, źródeł cyfrowych, a nawet wejścia HDMI do poprawy dźwięku telewizora. Wewnątrz inspirowanej stylem retro obudowy szereg przetworników głośnikowych i potężny wzmacniacz współpracują ze sobą, tworząc szerokie, równe pole dźwiękowe na dużym obszarze odsłuchowym, zapewniając nowy poziom wydajności.

 

Typ: Zintegrowany system muzyczny

Przetworniki niskotonowe: Dwa głośniki niskotonowe 5,25" (133 mm) ze stożkami z czystej celulozy

Przetworniki wysokotonowe: Dwa przetworniki wysokotonowe 1" (25 mm) z aluminiową kopułką i falowodami

Przetwornik średniotonowy: Jeden średniotonowy przetwornik 4" (100 mm) ze stożkiem z czystej celulozy 

Moc wzmacniacza: 125 W RMS na głośnik niskotonowy, 25 W RMS na głośnik wysokotonowy, 50 W RMS na głośnik średniotonowy (łącznie 350 W RMS) 

Kontrola dźwięku: Sound-field Expander, Bass Contour

Wejścia bezprzewodowe: przesyłanie strumieniowe Wi-Fi, Bluetooth 4.2

Wejścia przewodowe: HDMI ARC, Ethernet, phono (MM), AUX 3,5 mm

Rozdzielczość: do 32 -bit, 192 kHz 

Pasmo przenoszenia: 45 Hz -25 kHz (-6 dB) 

Maksymalny poziom SPL: 106 dB @ 1 m

Wyjście subwoofera: 2 V RMS z automatycznym wykrywaniem/włączaniem HPF

Obudowa: Wykończenie z forniru z drewna satynowego orzecha

Maskownica: Czarna piankowa maskownica Quadrex

Wymiary z maskownicą: 216 mm wys. x 790 mm szer. x 287 mm gł.

Waga produktu: 15,9 kg 

Waga wysyłkowa: 20,0 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question