• Leema Pulse IV

Znakomity wzmacniacz z DACem, Bluetoothem i phono stagem na pokładzie

Kolor
12990.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Leema Acoustics Pulse IV - obudowa

Obudowa ma typową szerokość, front wykonano z solidnego płata aluminium, dostępne są wersje czarna i srebrna. Prawe pokrętło - inaczej niż zwykle - jest przełącznikiem wejść, a lewe - regulacji głośności.

Pokrętła pełnią też rolę nawigacyjną, a selektor źródeł jest ponadto włącznikiem zasilania (pokrętło należy delikatnie nacisnąć i przytrzymać). Nad wszystkim czuwa oczywiście centralny "komputer", a gałki wysyłają jedynie sygnały sterujące. Z przodu jest też wyjście słuchawkowe (3,5 mm).

Górna ścianka została pokryta szczelinami wentylacyjnymi, nacięcia na bocznych krawędziach przypominają nieco radiatory, które jednak ulokowano wewnątrz. Stopki mają dużą średnicę, ale są płaskie - dobrze pasują do niskiej postury urządzenia.

Leema Acoustics Pulse IV - przyłącza

Sekcji cyfrowej towarzyszy rozbudowana sfera analogowa. Jest więc aż sześć wejść liniowych, trzy wyjścia z przedwzmacniacza (w tym jedno dla rejestratora), a wejście gramofonowe nie byle jakie - obsługuje zarówno wkładki MM, jak i MC. Układ zaadaptowano z samodzielnego preampu Essentials.

Leema Acoustics Pulse IV ma trzy wejścia współosiowe (sygnały do 24/192), trzy optyczne (24/96) oraz jedno USB-B, które najczęściej będzie wykorzystywane do podłączenia komputera; mamy zapewnioną obsługę PCM 32 bit/384 kHz, a także DSD (producent nie sprecyzował tutaj parametrów; wiemy, że transmisja odbywa się w trybie DoP).

Bluetooth jest dostępny w najpopularniejszym systemie kodowania aptX. Ponieważ obudowa wzmacniacza Pulse jest w całości metalowa, więc aby zapewnić dobrą transmisję, antenę wyprowadzono na zewnątrz. Duży potencjał układów cyfrowych bazuje na nowoczesnym przetworniku ESS Technology ES9018K2M.

Jego maksymalna, teoretyczna dynamika wynosi 127 dB, a oprócz sygnałów PCM o rozdzielczości 32 bit (próbkowanie 384 kHz) operuje także danymi DSD256. W końcówce mocy mamy typową konfigurację w liniowej klasie AB i często stosowane elementy - pary (układy Darlingtona) Sanken STD03N/STD03P (po jednej na kanał).

Radiator znajduje się w centrum, obstawiony z jednej strony przez zasilacz, z drugiej - przez układy audio. Płytka cyfrowa jest własnym opracowaniem Leema Acoustics, nawet z wlutowanym tam układem Bluetooth (zwykle producenci sięgają po gotowe przystawki). Przedwzmacniacz gramofonowy zawiera elementy dyskretne, niezależny od końcówek wzmacniacz słuchawkowy oparty jest na scalakach.

Typ: wzmacniacz zintegrowany z DAC, Bluetooth i wzmacniaczem gramofonowym
Moc Wyjściowa: 80W przy 8Ohm
Pilot Tak
Wejścia: 5x RCA, Phono MM/MC, 3x S/PDIF; 1x USB Type-B; aptX Bluetooth
Wyjścia: Wyjście słuchawkowe typu mały jack, wyjście z przedwzmacniacza 2x RCA
Wymiary: 435 mm x 90 mm x 375 mm (szer. x wys. x gł.)
Waga:  11 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question