• Lyngdorf BW-20

Subwoofer Lyngdorf BW-20

Kolor
18290.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

LYNGDORF BW-20

 

Litery BW oznaczają zewnętrzny głośnik niskotonowy – czyli podejście firmy Lyngdorf, w którym subwoofer znajduje się blisko ściany, na przykład w narożniku, dając najlepszą odpowiedź basu poprzez zniwelowanie odbić opóźnionego basu od ściany i wykorzystując zalety akustyczne danego pomieszczenia. BW-20 to największy model zewnętrznych głośników niskotonowych firmy, który poszerza gamę kompaktowych subwooferów BW-2 i BW-3.

 

To więcej niż tylko subwoofer

 

BW-20 to głośnik niskotonowy o dużej szerokości pasma, sięgającej od 20 Hz, ale także do 500 Hz. Dzięki temu możliwa jest bezproblemowa integracja z głośnikami przednimi o niemal dowolnych rozmiarach i typach filtra rozgraniczającego, a także pozwala uniknąć jakichkolwiek luk w paśmie, nawet jeśli przednie głośniki to głośniki pełnozakresowe, które jednak nie posiadają tak niskiego zakresu.

 

W ścianie, na ścianie, w pokoju

 

Cała konstrukcja z dwoma głośnikami niskotonowymi po jednej stronie, zamkniętą konstrukcją obudowy, niewielką głębokością satynowo-matowym wykończeniu pozwala na umieszczenie głośnika w ścianie jak i w pokoju. Najlepszą wydajność i integrację głośnika można uzyskać w przypadku montażu woofera w ścianie wraz z zamontowanymi w ścianie głośnikami, ale konstrukcja obudowy pozwala również na umieszczenie go w pokoju i wykorzystanie jako wolnostojący zewnętrzny głośnik niskotonowy emitujący dźwięk do pomieszczenia lub ustawiony przy ścianie.

 

UNIKATOWE FUNKCJE

Wysokowydajne zewnętrzne głośniki niskotonowe

 

Litery BW oznaczają zewnętrzny głośnik niskotonowy – czyli podejście firmy Lyngdorf, w którym subwoofer jest zaprojektowany do umieszczenia blisko ściany,dając najlepszą odpowiedź basu. Zewnętrzny głośnik niskotonowy nie powoduje odbić basu od tylnej ściany i bocznych, wykorzystując tylko zalety akustyki pomieszczenia.

Dwa wysokowydajne 12-calowe głośniki niskotonowe wyposażono w wentylowane magnesy, podwójne zawieszenie membrany i aluminiowe stożki. Konstrukcja o dużym skoku pozwala, aby ten wynosił nawet +/- 20 mm, a także umożliwia głośnikowi BW-20 odtwarzanie najniższych częstotliwości przy bardzo wysokim poziomie głośności.

 

Konstrukcja o dużej szerokości pasma

 

BW-20 to konstrukcja głośnika niskotonowego o dużej szerokości pasma, sięgającej do 20 Hz, ale także do 500 Hz. Dzięki temu możliwa jest bezproblemowa integracja z dowolnymi głośnikami przednimi i typami filtra rozgraniczającego, a także pozwala uniknąć typowych luk w paśmie, jeśli przednie głośniki to konstrukcje pełnozakresowe, które jednak nie posiadają tak niskiego zakresu.

 

Elastyczne umiejscowienie

 

Cała konstrukcja z dwoma głośnikami niskotonowymi po jednej stronie, zamkniętą konstrukcją obudowy, niewielką głębokością satynowo-matowym wykończeniu pozwala na umieszczenie głośnika w ścianie, jak i w pokoju.

 

 • Opis:Zewnętrzny głośnik niskotonowy, pasywny, zamknięty
 • Głośnik niskotonowy:2 x 12” o dużym wychyleniu +/- 20 mm, 67 mm cewka drgająca, stożek aluminiowy, podwójne zawieszenie membrany, magnes wentylowany
 • Obudowa: MDF, zamknięta 64L
 • Pasmo przenoszenia: 19 – 500 Hz (-3 dB)Rozszerzenie częstotliwości w zależności od korekcji
 • Impedancja nominalna:4 omy
 • Moc wyjściowa: 700 W (IEC)                                                                                                     
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 118 dB
 • Przyłącza: Neutrik speakON
 • Montaż: Na podłodze
 • Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 450 x 710 x 270 mm (Obudowa bez nóżek z kolcami i wychylenia głośnika niskotonowego)
 • Masa: 35 kg 
 • Wykończenie powierzchni: Matowa czerń
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question