• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Manley

Historia tego producenta zaczęła się z końcem lat 80. XX wieku. Młoda, bo 20-letnia EveAnna Manley, błyskawicznie opanowując sztukę lutowania i montowania wzmacniaczy lampowych, zaczęła projektować własne rozwiązania. Wkrótce zaowocowało to powstaniem profesjonalnych produktów, w tym m.in. przedwzmacniacza mikrofonowego 1u Reference 60 db, który pierwszy raz można było zobaczyć w czasie targów AES w LA w 1990 roku. W krótkim czasie jej propozycje stały się hitem wśród wielu użytkowników.

Od tamtej pory marka mocno rozwinęła swoje portfolio. Dzisiaj w ofercie Manley znajduje się najróżniejszy sprzęt do nagrywania, miksowania i odtwarzania muzyki. Najwyższa jakość to główna właściwość wyróżniająca wyroby tego producenta. Jego artykuły są dostępne również w naszej ofercie – stale poszerzamy katalog, by zapewnić klientom wybór najlepszych rozwiązań tej firmy. Wśród nich dostępne są m.in. wzmacniacze lampowe, przedwzmacniacze gramofonowe i inne urządzenia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o poszczególnych produktach – zajrzyj na poświęcone im strony lub skontaktuj się z obsługą sklepu.