• Podstawa audio Fraim

15796.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Nasz system półek Fraim został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić idealną podstawę, na której elektronika Naim może lśnić pełnym blaskiem. Każda półka jest dokładnie odizolowana od następnej za pośrednictwem kolców. Dodatkowa dwuwarstwowa podstawa dolna zapewnia dalszą izolację od drgań. Niższa półka z hartowanego szkła opiera się na łożyskach kulkowych, zapewniając jeszcze większą ochronę przed wibracjami.

Począwszy od kolców ze stali nierdzewnej, które poprawiają izolację, poprzez nakrętki z ocynkowanej stali, po łączące wszystko w całość trzpienie – każdy element półek Fraim został dobrany ze względu na jego wpływ na jakość dźwięku. Niczego innego nie można się było po nas spodziewać.

Wyposażenie
  • Podstawy Fraim dostępne są w wykończeniach wiśniowym - Cherry, grafitowym - Natural Ash i czarnym – Black.    
  • Nóżki Fraim z anodowanego aluminium dostępne są w trzech wysokościach, kolorze srebrnym lub czarnym.    
  • Modułowa konstrukcja pozwala na dalszą rozbudowę systemu.
  • W pełni oddzielona struktura z łączeniami między poziomami za pomocą kolców i półka ze szkła hartowanego na łożyskach kulkowych.    
  • Dwuwarstwowa podstawa bazowa oraz kolce podłogowe ze stali nierdzewnej - maksymalna izolacja.
  • Zoptymalizowany rozstaw półek, zmniejszający oddziaływanie elektromagnetyczne pomiędzy komponentami.
Technika i wykonanie

Nasza praca nad systemem Fraim oznacza, że po raz pierwszy pełne zasoby inżynieryjne producenta sprzętu high-end zostały wykorzystane w projektowaniu podstawy dla sprzętu. Fraim daje muzyce oddech, lepsze tempo i wyrazistość. Półka działa w zgodzie z filozofią Naima: barwa, timing i dynamika – to nasze priorytety.

Elementy łączące poszczególne poziomy pozwalają jedynie na minimalny kontakt między nimi, a co za tym idzie na wygaszenie energii mechanicznej. Obejmuje to mikrodrgania powstałe, gdy sprzęt znajduje się w polu dźwiękowym i wibracjach generowanych przez inne elementy systemu podczas ich pracy, włączając w to zasilacze. Jednocześnie elementy łączące półki zapewniają stałą podstawę, na której wewnętrzne systemy izolacyjne każdego elementu elektronicznego mogą działać w optymalnych warunkach. Ponadto, opcje wysokości półki są skonfigurowane tak, aby ​​oddziaływanie pola magnetycznego między urządzeniami elektronicznymi zostało zminimalizowane.

Dobór materiałów w półkach Fraim jest równie ważny, jak ich konfiguracja. Super twarda stal nierdzewna, szkło hartowane wybrane w wyniku intensywnych testów odsłuchowych, duża część elementów z anodowanego aluminium i fornirowanego drewna przyczyniają się do stworzenia półek, które perfekcyjnie działają i idealnie uzupełniają estetykę Naima.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question